Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az Anya, kérek még című...

Az Anya, kérek még című könyvben milyen receltek vannak?

Figyelt kérdés
Megéri megvenni a könyvet? Hallottam, hogy van benne 130 recept. Jók ezek a receptek? Püré, főzelékek, nagyobb gyerkőcöknek is vannak benne receptek? Koszi :)
2020. okt. 29. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:
84%

Megvettük egy másikkal együtt.

Azóta is a polcon sorvad.

Semmi extrára ne gondolj!

2020. okt. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%

Nem érint már, de itt meg tudod nézni:

[link]

Illetve itt véleményeket olvashatsz róla:

[link]

2020. okt. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%

Nem éri meg. A neten sokkal több és jobb recepteket találhatsz.


Kezdetben érdemes megnézni az üveges baby ételek összetevőit és azokat megvenni. Megpárolod és turmixolod.

1 éves kora után fokozatosan eheti azt, amit ti.

2020. okt. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
89%
A receptek miatt nem érdemes szerintem megvenni, töltsd le a manó menü applikációt, ugyanaz.
2020. okt. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
84%
Köszönöm, az applikációról még nem is hallottam, letöltöttem, teszik. Megvettem a könyvet, egyelőre csak a polcon áll, még nem sok hasznát vettem. Tele van alap pürékkel a könyv, pl megpárolod az almát, leturmixolod stb stb. Ezeket feleslegesnek tartom beleírni egy könyvbe. 7 hónapos a fiam, pont ma vettem a kezembe megint a könyvet, lassan elkezdjük a natúr joghurtot, túrót, a darabos ételeket, talán több hasznát veszem.
2020. okt. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!