Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy csináljam? 22hónapos a...

Hogy csináljam? 22hónapos a fiam,6hónaposan kezdtük el a fütyit húzni fürdéskor és hogy a bőr alatt tisztítsuk

Figyelt kérdés
De nem lehet szinte kicsit se hátrahúzni,csak egy kis luk van ott és ennyi.Olyan kicsi hogy ott biztos nem fér ki a makk.Félek hogy fitymaszűkületes vagy begyulladhat.
2020. okt. 30. 13:59
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Orvosok miért mondják meg a védőnők hogy húzkodjuk amennyire lehet?nagyon megoszlanak a vélemények erről.Hunnan tudjuk most kire hallgassunk?
2020. okt. 30. 21:11
 12/16 anonim ***** válasza:

Pár napja írtam ki egy hasonló kérdést. 2 éves a kisfiam.

Nekünk már az elején azt mondta az orvos, hogy ne piszkáljuk 2 éves koráig.

2020. okt. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Utolsó,nekünk meg erőlteti az orvos is meg a védőnő is hogy húzzuk ameddig lehet...
2020. okt. 30. 22:28
 14/16 anonim ***** válasza:

12es vagyok.

Mi majd a jövő héten megyünk státuszra, majd rákérdezek újra.

Egyébként nem lehet hátrahúzni a fiamnak sem, mondjuk nem is erőltettük eddig.

2020. okt. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Elavult gyakorlat, ők meg nem haladnak a korral. Ennyi.

A mi orvosunk is maradi ebben (de egyébként jó orvos, így nem váltok), de sok vizet nem zavar. A 18 hónapos oltás után nagyon hosszú ideig menni se kell hozzá, így nagyon beleszólni se tud.

Te minek izgatod magad rajta?

A védőnő meg a saját kukiját húzgálja.

2020. okt. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

12-es légyszíves írd majd meg hogy mit mondott,köszi.

Engem az aggaszt hogy csak egy kicsi luk van elöl,ki se fér azon a.makk,így hiába is húznám

2020. okt. 31. 00:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!