Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik job a Duphalac vagy a...

Melyik job a Duphalac vagy a Laevolac szirup széklet elősegítésére 2 hónapos babáknál?

Figyelt kérdés
Gyakran csak 4-5 naponta van kaki, de mivel valamilyen fertőzést összeszedett anno jobb lenne, ha naponta lenne a könyebb kiürülés érdekében.
2010. aug. 9. 17:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálunk speciel egyik sem jött be tökéletesen, nem mondom, hogy ezek nem használnak, van aki ezekre esküszik, én a sima lenmagolajat adtam a lányomnak (gyógynövényboltban vettük), kis ideig naponta, majd másnaponta (és így tovább csökkentve) egy kis kávéskanállal és könnyebb lett a széklete sokkal.
2010. aug. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, hogy mind kettőnek ugyanaz a hatóanyaga. Jók, mert nem szokik hozzá a szervezet.
2010. aug. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem a Laevolac vált be. Nagyon makacs székrekedésem volt terhesség alatt, de ettől kb. 3-4 nap alatt helyrerázódott.
2010. aug. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bocs, félreolvastam, azt hittem neked lesz Kérdező:D Akkor viszont nem tudom. Viszont a Laevolac -ban van vmi laktózféle, ezt is jó figyelembe venni.
2010. aug. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

mit eszik a babád? mikor volt ez a fertőzés?


ne adj neki hashajtót saját szakálladra... ezer más módja van, h. legyen kaki.

2010. aug. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bocsánat az offért, de kedves utolsó, leírnál az ezernyi más módból párat?? Csak azért, mert az én kisbabám is elég szorulásos, az orvos csak és kizárólag a glicerines kúpot hajtogatta, én nem akartam, így néha nálunk is befigyel a Laevolac, de próbáltam Mira vizet is, most a szilva bevált, ill. néha magától is sikerül 3-4 nap után. De nagyon örülnék, ha megosztanád a tapasztalataidat, hogy hashajtón kívül mi hathat. Nem kukacoskodok, tényleg érdekelne, mert szörnyű, hogy mindig csak azt kell várni, mikor lesz végre kaki...
2010. aug. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!