Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam a múlt héten elindult,...

Kisfiam a múlt héten elindult, milyen szandált/cipőt vegyek neki?

Figyelt kérdés

Ahány helyen nézem, annyi félét mondanak:

* harántemelős/supinált/ortopéd kiképzésű/talpbetétes/sima talpú?

* milyen márkájú?


Előre is köszönöm a tapasztalt anyukák válaszait. Szeretném a legjobbat a kisfiamnak, hogy helyes tartása és egészséges lába legyen felnőtt korára is.


2010. aug. 9. 17:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem a sima talpút ajánlották és bevált. Mindenképpen olyan vegyél ami hátul megerősített, hogy tartsa a kicsi sarkát. Nekünk Siesta volt az első cipőnk.

2010. aug. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%

csak akkor vegyél neki ha utcán is sétáltatni szeretnéd.

szobába inkább ne neki még az az egészséges ha meztelen talppal lépegethet.

én még beérném egy egyszerübb kocsicipővel és 19-es téli cipővel inditanék.


Deichmann ból a barenshue és bobbi shues- a szerintem legjobbak eddig a b. shuetól már 5-7000.- ért vehetsz őszre cipőt a bobby is hasonló áron van.


nem kell még speciális ilyen harántemelő olyan biz b@sz neki még egészséges talpa van


a cipő talpa bordázott legyen./jobban tapad-/

2010. aug. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]

Nálunk ilyen volt az első cipő.Az Elefanten,Clarks,Zetpol,Supy,Marci cipők is nagyon jók.Én eddig csak a Scholl-ban csalódtam:(

2010. aug. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%
Siesta szandál:)
2010. aug. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Siesta szandi

A mi orvosunk azt mondta, h tartsa a bokáját és legyen benne harántemelő. Én bízom benne és olyat vettem, de erről tényleg megoszlanak a vélemények. Szerintem kérdezd meg Te is a gyerekorvosotokat.

2010. aug. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ő már sétál utcán is, meg mindenhol. Itthon csak zokniban van, bár azt mondják mezítláb/zokniban csak egyenetlen talajon egészséges járni.


Fura, hogy sokan a Siestát javasoljátok, mert állítólag annak merev a talpa. Lehet, hogy akkor mégis megkukkantok egyet.


Köszönöm az eddigi válaszokat. Remélem lesz még.

2010. aug. 9. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!