Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vállalnátok babát az alábbi...

Vállalnátok babát az alábbi feltételekkel,helyzetben?

Figyelt kérdés

A nő 30éves egészséges, gyermektelen. A pasi viszont 50-es.

Anyagilag nem milliomosok,ház adott , két auto, mindkettőjüknek munkahely. De ha gyerek születik a csaj Munahelye ugrik, mert pici gyerek mellett lehetetlen műszakozni. Nagyszülők a nő részéről még dolgoznak, férfi részéről már nem élnek.


2020. okt. 31. 09:50
1 2 3 4 5 6 7
 21/66 anonim ***** válasza:
65%

Hasonlo helyzetben vállaltam gyereket. A fiam most 21 éves, apja 76. Apuka köszöni, jol van, azt sem tudja, ki a háziorvosa. Változatlanul dolgozik itthonrol, emellett pl. a 21 éves fiú vele jár esténként futni. Nem szánalombol, hanem azért, mert a férjem odafigyelt magára, a táplálozásra, nincsnek káros szenvedélyei és nagy gondot fordított mindig a sportra. Kis korában hozta-vitte a fiunkat mindenfelé, különorákra, edzésre stb. A mai napig nagyon jo a kapcsolatuk. Egyébként a férjemről senki sem hiszi el, hogy már 76 éves.

Kérdező: ha jol megvagytok együtt, anyagiak adottak, vágkatok bele. A várhato élettartam egyre növekszik. Egyedül pedig akkor is maradhatnál a gyerekkel, ha egykorúak lennétek, ezek a dolgok kiszámíthatatlanok.

2020. okt. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/66 anonim ***** válasza:
25%

"de sokra menne egy Olyan apával aki vele korú de komolytalan"


A harmincasok között azért már nem olyan nehéz érett, felelősségteljes férfit találni, hogy 20 évvel öregebbet válassz.

2020. okt. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/66 A kérdező kommentje:

22. Pedig sorra ezeket fogtam ki, de ugye ez csak egy tulajdonsag , a kapcsolathoz sok minden szükséges.

Most érzem úgy érzelmileg,hogy lehetne nekem épp korban belefér ( nálam saját magamnak 35 a lélektani hatàr)

2020. okt. 31. 10:40
 24/66 anonim ***** válasza:
65%

De kérdező. Mi a kérdés?! Akarsz gyereket? Akkor szülj! Lesz egy gyereked. Mit hoz az élet, az mindegy. Nem tudhatod. Majd felneveled és kész. Ha van stabil munkahelyed és jó szakmad, amiből megéltek, ha a paroddal történik is valami, nem mindegy mások mit gondolnak?

Amúgy van olyan ismerősöm most 60 éves. A második házasságából 50+ évesen születtek gyerekei. 3!!!! És elváltak. Most vette el a 3. asszonykát. Szoval a második feleség se azért nevel 3 gyereket egyedül, mert kihalt mellőle az embör. Sose lehet tudni mit hoz az élet. Akkor vállalj gyereket, ha TE szeretnél és képes lennel felnevelni akar egyedül is. Mert ez bárkivel előfordulhat, akárhány éves ferjjel.

2020. okt. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/66 A kérdező kommentje:
24 Jól keresek most viszonylag de ez műszakozás, mert gyári munka csak nem soron. Gyerekkel ez nem menne. Persze majd meg leszünk.
2020. okt. 31. 11:04
 26/66 anonim ***** válasza:
82%
Apukam 50 volt, mikor szulettem. Amikor a hugom, akkor meg meg tobb. Anyukam nagyon fiatal volt. Egeszseges vagyok es normalis, lassan 30, elnek a szuleim. Szerintem, ha a parod olyan, mint apukam, aktiv, fiatalos, egeszsegesen el es mindketten szeretnetek gyereket, akkor vagjatok bele. Meghalni fiatalon is meglehet sajnos, erre azert nincs garancia.
2020. okt. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/66 anonim ***** válasza:
60%

Ne hagyd hogy a sok bunkó, megkeseredett nőstény lebeszéljen titeket róla.


Nem egy férfit ismerek, aki 50 körül vállalt gyereket. Valamelyik gyereke már nagykorú. Mindegyiknek él az apja. Ha a párod nem beteges, akkor semmi akadálya. Egy huszonéves vagy harmincas apa is meghalhat korán. Általános iskolában volt is egy olyan osztáytársam, akinek az apja 33 évesen halt meg. Nem lehet ilyenekre adni. Egyébként meg én azt látom a környezetemben, hogy ritka az olyan 35 alatti pasi, aki őszintén élvezi az apaságot és nem a bulizás, pc játékok az első.

2020. okt. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/66 anonim ***** válasza:
76%
Ha úgy érzitek vállaljátok be. Nagyapám 53 volt,amikor nagynéném született. Most 83 éves 2 unokája van nagynénémtől és egy dédunokája tőlem. Teljesen fitt és egészséges. Én 23 évesen szültem a párom akkor volt 42 éves. Köszönjük szépen jól meg megvagyunk. Most 44 éves és tervezünk még babát. A gyermekvállalás az az a dolog,amibe a két félen kívül senkinek sincs semmi beleszólása.
2020. okt. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/66 anonim ***** válasza:
44%

Nem. Nincs apakomplexusom. Sosem vonzótt a nálam 10 meg 20 évvel idősebb generáció. Apám korabeliek pedig végképp nem.


Az a pár hölgy aki itt kikéri magának, hogy ugyan ilyen szituban köszöni jól van a párja. Könyörgöm.. Az átlag magyar 50 felett baromi kevés aki ténylegesen figyel és ad az egészségére ahogy magára is.. Nagyon kevesen vannak akik ténylegesen egészségesek, fittek.

2020. okt. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/66 anonim ***** válasza:
79%
Második gyermekünk születésekor férjem 40 felett volt. Simán letagadhat testileg 10 évet. Nemcsak külseje, hanem labor eredményei alapján is. Elmondása szerint sokkal jobban élvezi az apaságot, mint 40 előtt. Akkor a karriert kellett építenie.
2020. okt. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!