Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vállalnátok babát az alábbi...

Vállalnátok babát az alábbi feltételekkel,helyzetben?

Figyelt kérdés

A nő 30éves egészséges, gyermektelen. A pasi viszont 50-es.

Anyagilag nem milliomosok,ház adott , két auto, mindkettőjüknek munkahely. De ha gyerek születik a csaj Munahelye ugrik, mert pici gyerek mellett lehetetlen műszakozni. Nagyszülők a nő részéről még dolgoznak, férfi részéről már nem élnek.


2020. okt. 31. 09:50
1 2 3 4 5 6 7
 61/66 anonim ***** válasza:
38%
Nekem abszolút nem ez a tapasztalatom. Én 36 évesen szültem, el se tudtam volna képzelni, hogy huszonévesen szüljek. A környezetemben van pár öreg apa, semmi gond nincs velük, sőt felnőtteket is ismerek öreg szülőkkel, sikerült őket felnevelni ráadásul mindkét szülőnek. Itt a gyakorin divat ez a 20 évesen szülni kell és apának is csak a 25 alatti a jó, körülöttem viszont nincs 30 alatti anya, meg 35 alatti apa, budapesten élek, gondolom vidéken másképpen van. Egyik rokonom 60 évesen lett (újra apa), már 10 éves a fia és még életben van. Számomra egyáltalán nem fura, hogy 50 évesen gyereket akar a párod, jobb későn, mint soha.
2020. okt. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/66 anonim ***** válasza:
47%
Tényleg mindenki le van pontozva, aki nem akarna egy lassan nagypapa korú férfival gyereket vállalni. Nem azt kell nézni, hogy most egy fiatalos 50 éves, hanem azt, hogy majd egy kamasz gyerek mellett lesz egy nyugdíjas apuka. Ha neked ez megfelel, akkor szüljél neki.
2020. okt. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/66 anonim ***** válasza:
73%
Nem.
2020. okt. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/66 anonim ***** válasza:
86%
62 az egyetértő válasz meg nullán van.
2020. okt. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/66 anonim ***** válasza:
74%

55)Szerintem jobban elfogadható hogy idősebb a férfi, minthogy meleg legyen a gyerekem.Pedig én valóban nyitott gondolkodású vagyok és nagyon ritka hogy kritikát fogalmazzak meg, anélkül hogy a másik helyzetébe ne próbálnám belekepzelni magam.Akik melegek az ismeretségi körükben érdekes mód mind elfogadó környezetből jöttek ahol csak az volt tabu, hogy a saját gyerek is meleg.Ahol megtudták, szembesültek a valósággal ott még szó szerint tragédia volt, döbbenet meg sok-sok évig tartó ,, emésztés"mire elfogadottá vált, nem csak felszínesen hanem valóban, tényszerűen és mindenféle negatív érzés nélkül.



Kérdező.Kritika, értetlenség, kérdőjel, negatív hozzáállás minden esetben érhet, akkor is ha nem 20 évvel idősebb a párod,így hogy ennyi nyilván több ér, ahogy gyerekvállalás szempontjából is.Viszont inkább 20 év valakivel,aki a megfelelő társ a számodra,mint 40-50-60 valakivel, aki csak kor szempontjából felel meg,de xar társ minden értelemben.

És ugyan ezen az oldalon mindenki írja hogy az ő férje biz pelenkát cserél meg kel éjjel még fullra mindenben ugyanannyit csinál mégis a magyar házasságok zömében a nő kell jobban odategye magát ha gyerek van.És egy 50 éves pasi is képes napi 1 alkalommal kicserélni a pelenkát, esetleg 2* is pont mint a 27 éves éjjel vagy nappal dolgozó apuka és még lehetne sorolni.😂


Hogy te vallalj e gyereket a pároddal azt csak te tudhatod.Te ismered a kapcsolatotokat,te ismered a párod.Addig amíg a negatív kritika sziven ut és úgy érzed idegen emberek véleménye számít, addig te magad sem fogadtad el a párod korát,ha elfogadod, akkor már nem fog érdekelni senki véleménye.És azt is tudni fogod akarsz e tőle gyereket vagy nem.

2020. okt. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/66 anonim ***** válasza:
25%
"Egyik rokonom 60 évesen lett (újra apa), már 10 éves a fia és még életben van." Örülj kisfiam, hogy már 10 éves vagy, és még él az apád. Fantasztikusan hangzik.
2020. okt. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!