Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vállalnátok babát az alábbi...

Vállalnátok babát az alábbi feltételekkel,helyzetben?

Figyelt kérdés

A nő 30éves egészséges, gyermektelen. A pasi viszont 50-es.

Anyagilag nem milliomosok,ház adott , két auto, mindkettőjüknek munkahely. De ha gyerek születik a csaj Munahelye ugrik, mert pici gyerek mellett lehetetlen műszakozni. Nagyszülők a nő részéről még dolgoznak, férfi részéről már nem élnek.


2020. okt. 31. 09:50
1 2 3 4 5 6 7
 51/66 anonim ***** válasza:
53%
35 éves barátnőm tipikus esete az idősen későn vállalt szülők egyke gyereke. Ő világ életében az apja korabelieket szerette. Szerintem ez nem egészséges.
2020. okt. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/66 A kérdező kommentje:
Énis egyke vagyok, de családban nőttem fel nem váltak el a szüleim.
2020. okt. 31. 19:08
 53/66 anonim ***** válasza:
55%
Hol írtam hogy elváltak? Idősen vállatak gyereket. Nem ugyan az..
2020. okt. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/66 A kérdező kommentje:
Nem írtam hogy azt írtad csak mondtam h nekem nem vàltak el.
2020. okt. 31. 19:28
 55/66 anonim ***** válasza:
47%

Én alapjáraton nagyon fogadó meg befogadó vagyok.


Nem zavarna ha egyik gyermekem azzalnállítana haza, hogy a saját neméhez vonzódik, transzexuális, vagy akármi más.

De azt biztos nem tudnám jó szemmel nézni ha egy jóval idősebb pasi oldalán díszelegne.


Számomra elgondolkodtató hogy egy ilyen idős pasi miért egy akár a gyereke korúval kezd?!

Miért nem kell a korabelinek, miért nem találja a helyét a korabeliek között?

2020. okt. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/66 A kérdező kommentje:

55 Évekig volt korabeli párom, nos azok a lelki sebek a mostani pàrom hatására gyógyultak be. Látszólag komoly dolgozo ember volt de inkább a haverozas meg a ps volt fontos neki, egy ilyennel hogy lehet tervezni? Bármennyire is szerettem.

És ez nem egyedi, az egész baráti társasága ilyen volt...jah Azóta sincs senkije.



Ehhez képest a mostani párom tényleg odafigyel rám, torodik velem mindenben szamithatok rá( nem csak mondja Hanem tesz is érte) , megbízható ,megfontolt,tapasztalt... nem akarom agyondícsérni de minden rendben van vele.

A kora az csak egy szám,arról ő nem tehet ha egy rendes ember mellette az a lényeg nem.

Csak rossz ,hogy a kora miatt mindenki már temetné....

2020. okt. 31. 20:07
 57/66 anonim ***** válasza:
33%

Igen ez nagyon szép és jó. Azt is gondoltam hogy jönnek majd olyanok akik azt írják hogy 30 éves korkülönbség ellenére az ő párja minden héten lefutja a maratont, átússza a Balatont stb...

A rideg valóság közben annyi hogy a biológiát nem lehet meghazudtolni. Az 50 az ötven a 70 az hetven.

Én tapasztalatból is beszélek. Nekem is volt 20 évvel idősebb párom. (férfi vagyok) Az illető hölgy 50 évesen baromi jól nézett ki, fiatalos csinos volt. Kb 3-4 év alatt behozata, iszonyú gyorsan kezdett el öregedni testileg lelkileg mentálisan. Árnyéka lett önmagának.

Jò lenne ha racionálisan gondolkodnál nem pedig érzelmi alapon.

2020. okt. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/66 A kérdező kommentje:
57 De a szerelem nem egy racionális dolog. Amikor megismertem azt hittem 10 evvel fiatalabb , most is ha nem tudnám simán úgy néz ki. Kulsoleg nem a legtrendibb de én sem egy insta ribi vagyok, így ez a része legkevésbé sem érdekel.
2020. okt. 31. 20:39
 59/66 anonim ***** válasza:
57%

Te most nullára pontozol mindenkit aki nem ért veled egyet.

Ha nem érdekel mások véleménye minek raktad fel a kérdést?

Szülj gyereket egy 50 éves pasinak és kész.

Teljesen felesleges akkor ezeket a köröket futni.

2020. okt. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/66 A kérdező kommentje:
59 Nem kötelező egyetérteni leirtad a véleményed valószínű rajtam kívül másnak sem jött be.
2020. okt. 31. 20:56
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!