Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vállalnátok babát az alábbi...

Vállalnátok babát az alábbi feltételekkel,helyzetben?

Figyelt kérdés

A nő 30éves egészséges, gyermektelen. A pasi viszont 50-es.

Anyagilag nem milliomosok,ház adott , két auto, mindkettőjüknek munkahely. De ha gyerek születik a csaj Munahelye ugrik, mert pici gyerek mellett lehetetlen műszakozni. Nagyszülők a nő részéről még dolgoznak, férfi részéről már nem élnek.


2020. okt. 31. 09:50
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 anonim ***** válasza:
49%
De pont ez a lényeg, hogy még így sem voltak kétségeim. Neked vannak. Akkor?
2020. okt. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/66 A kérdező kommentje:
Vannak igen mert eddig barkinek mondtam kb temetik páromat és ez annyira elbizonytalanított.
2020. okt. 31. 15:53
 43/66 anonim ***** válasza:
36%
Hány éves most pontosan az az 50-es? Mert lehet, hogy mire megszületik a gyerek, 55-56 lesz, és az bizony már nagypapa kor. Apukám legalábbis akkorra már nagypapa volt. És 12 volt az idősebbik unokája, mikor meghalt. Persze lehet mondani, hogy fiatalok is meghalnak, na de azért nem ugyanaz az esély. A férjem mindhárom nagybátyja alig múlt 60, mikor meghaltak.
2020. okt. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/66 A kérdező kommentje:
50 pontosan betöltötte.
2020. okt. 31. 17:39
 45/66 anonim ***** válasza:
63%

Nézd nekem legjobb barátnőm egy nála 12.évvel idősebb palival került össze. Hozzá öregedett.. 10 éves a fiúk, a kapcsolatuk minden csak nem jó.


Másik barátnőm 35 a pali 55, 6 éves lassan a lányuk. A pali éjjel nappal dolgozik vendéglátásban, hogy eltartsa a családot, az elmúlt pár évben iszonyatosan megrogyott mindenhogy. Ez a 3.családja amúgy, az előzőből már nagykorúak a gyerekei és most született unokája.

Barátnőm szeretne még egy gyermeket, de hova mire ilyen idős pasi mellett? A pasi is örül ha luk van a fenekén..


Ha minden klappolna nem lennének kétségeid, de Te is tudod, hogy párodnak már nagyon nem ideális ennyi idősen gyereket vállalni.

2020. okt. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/66 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem felelőtlenség ilyen öregen gyereket vállalni, én nem tenném, de ezt mindenki maga dönti el.
2020. okt. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/66 A kérdező kommentje:

Akkor mondjak le róla csak mert a velem korosztályban csupa komolytalan anyu kedvence volt ? Hiába dolgozok, dolgoztam ha a másik fél a keresetet inkább ps játékokra dobta ki.


45 De akkor csak tudnak valamit az idősebbek ha több barátnőd is ilyen kapcsolatban él.

2020. okt. 31. 18:32
 48/66 anonim ***** válasza:
55%

Oh igen

Az elsőnek nincs hova mennie. A pasi nem 1x megverte már. Jaj de jó..


A másik meg fél lábbal a szívroham küszöbén, 55 éves létére mint egy 70 éves nyugger.. Házasélet havi 1.jobb esetben.. Jaj de jó ismét..

2020. okt. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/66 anonim ***** válasza:
59%
Ja az elmaradt mindkettő apakomplexusos.. Nem arról van szó hogy haj de tudnak valamit, vagy tele lennének pénzzel esetleg..
2020. okt. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/66 A kérdező kommentje:

Kívülállóként lehet így látszik aztán kitudja mi a valóság. Mert a második akit írsz mégsem lép le..

Nálunk is sokan azt mondták,hogy a pénzért ...nos nem igazán, vagy 30 ezerrel keres többet mint én.

2020. okt. 31. 18:51
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!