Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Esett mar le babad agyrol...

Esett mar le babad agyrol vagy valami magas helyrol? <Mit ereztel ekkor? Mi a velemenyed rola ha azt hallod h egy par hos baba leesik valahonnan?

Figyelt kérdés
2010. aug. 9. 18:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
35%

a mienk vetődött ... ágyról székről mikor honnan.


ha pár hós leesik az gondatlanság és oda nem figyelés eredménye.

először 10 hósan magától ugrott le az ágyról és most nemrégiben a székről

2010. aug. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2 hónaposan a babakocsiból a mózessel együtt csúszott ki a babám,ahogy a lépcsőn jöttünk le.Eltört a babakocsin az a kis kar ami tartja a mózes kosarat.Egy pillanat alatt történt,csak arra eszméltem hogy a kicsi lányom a földön fekszik.Azt hittem meghalt:-(((Ahogy felkaptam egyből elkezdett orditani hál istennek,bementünk vele a kórházba,megröntgenezték,szerencsére semmi baja nem lett.Nem tudom le írni mit éreztem magam okoltam,de mindenki mondta hogy nem az én hibám volt.Hát nem tudom...Viszont mai napig úgy megyünk le,hogy kiveszem a kocsiból,leteszem a mózest a földre,és utána teszem bele a kocsiba,hogy levittem a kocsit a lépcsőn.Véleményt nem írok,történnek balesetek amit nem lehet megelőzni,és történnek úgy is hogy ott a szülő a baba mellett.
2010. aug. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a gyors valaszt!Hat tenyleg nem a te hibad volt,de aza lenyeg h nem esett baja a babadnak!
2010. aug. 9. 18:54
 4/11 anonim ***** válasza:
72%
Első válaszoló, ha egy 10 hónapos baba "leugrik" az ágyról, az is a gondatlanság és az oda nem figyelés eredménye...
2010. aug. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

esett, és egyértelműen az én hibám volt, nem figyeltem egy pillanatra. szerencsére nem lett semmi baja az ijedtségen kívül, de én 20 évet öregedtem egy pillanat alatt, és tanultam a dologból.

persze mindenki azt mondja, egy gyerek sem ússza meg a le- és elesést... de ez az én gyerekem volt! nem ítélem el, akivel előfordul, mert ez valóban baleset. az, ha a gyerek kiszárad, tetves, alultáplált stb., az a gondatlanság szerintem.

2010. aug. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Az enyémek is leestek, bizony. Tényleg elég egy pillanatnyi figyelmetlenség és a gyerek már a földön van.. vagy az eddig nyugodtan csak az ágyon fekvő babától elfordulsz egy pillanatra vagy kiszaladsz, hisz még úgysem tud megfordulni... igen, bekövetkezhet. Amikor az első babám esett le az ágyról, még iszonyatosan megijedtem, hirtelen nem is tudtam, mit tegyek (ez lassan 18 éve volt!). Aztán, mikor én is, ő is megnyugodtunk, láttam, hogy nincs semmi baja, már újra mosolyog, tudtam, nincs baja.

igen, ha a gyerek alultáplált, lehet hanyagság is, de ha esetleg tetves lesz, az nem hanyagság, sőt, még tenni se tehet róla... a tetűk baromira szeretik a tiszta hajat, meg iszonyatosan gyorsan mozognak...gyerekközösségben mindennapos a tetű, még a legtisztább gyerekek között is.. Bocsi, a vége OFF volt.

2010. aug. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Csak a tetű részéhez szólnék én is,h mi vért izzadunk és súlyos ezreket fizetünk ki a mindeféle csodaszerekre,de sajnos van 1-2 "fészek" a csoportban,akiket havonta "tiltanak ki" amíg meg nem tisztítják őket,mégis újra és újra visszafertőződnek-és fertőznek.:(Bocs az offért.

A leesés meg sajnos jön egy pillanat alatt.:(Ritka az a gyerek aki nem esik le.(A fiam álltó helyében esett egy akkorát mint az ólajtó,pedig anyukám állt az egyik oldalán,én a másikon,közvetlenül mellette.A mai napig nem tudom hogy sikerült neki.:))

2010. aug. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Esett sajnos.

Az én hibám volt.

Anyóséknál voltunk, és ott velünk alszik a baba a franciaágyon, reggel hamarabb kelt mint én és elkezdett lemászni. Persze nem sikerült. Arra keltem hogy puffff és sírás.


Akárhonnan LEesik a gyerek, az a szülő hibája szerintem.


Az nem a szülőjé, ha épp állni, ülni járni tanul a baba és akkor esik el, hiszen ha mindig korlátoznánk akkor nem is fejlődne.

Rettentően éreztem magam. Tudom, hogy én voltam a hibás, mert nem ébredtem fel rá.

8 hónapos volt ekkor.

2010. aug. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

7 hónaposan lemászott mellőlem az ágyról.

Sajnos a sok éjszakázástól nagyon ki voltam purcanva, és nem ébredtem fel arra, hogy ő felébredt.

Eleget ostoroztam magam a felelőtlenségem miatt utána, most már túlléptem rajta.


Apa mellől is lemászott egyszer, és a nagymamánál is levetődött egyszer a "mélybe" a franciaágyról, mert egy pillanatra épp nem őt nézte.


Ilyenekért el lehet másokat ítélni, de sajnos előfordulnak a legjobb családokban is.


És igen, a mi hibánk, a mi felelőtlenségünk volt, de mielőtt megkövezne itt az egyik "kedves" válaszoló, hát sajnos van az úgy, hogy az ember egyszerűen nincs tisztában a fejlődő gyerkőc képességeivel, és bár biztonságban érzi, mégsincs. Aztán jön a lelkiismeret-furdalás napokig, hetekig, és utána sokkal elővigyázatosabb.

2010. aug. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sajnos :( 3 hónapos volt, a délelőtti alvás a díványon történt, mert nem maradt meg a kiságyban. Bár még egyáltalán nem tudott forogni, a biztonság kedvéért keresztben fektettem az ágyra. Ott voltam vele mindig, de egy alkalommal otthagytam, kimentem wc-re. Egyszercsak nagy ordítás, úgy rohantam ki, hogy még a gatyámat sem húztam fel, leesett az ágyról, hanyatt, a mai napig nem tudom hogy csinálta, egyszerűen valahogy letolatott. Mivel elég alacsony az ágy, semmi baja nem lett hálistennek, de a mai napig bánt a dolog, és azóta soha egyetlen egy pillanatra nem hagytam őrizetlenül "veszélyes" helyen.
2010. aug. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!