Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki mikortól vitte ki a gyereke...

Ki mikortól vitte ki a gyereket sétálni vagy udvara vagy az ablakot úgy hagyva rá?

Figyelt kérdés
2020. nov. 2. 15:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy hetesen kohettunk haza. Hat kb azonnal kivittük. Bebugyoláltuk aztan ennyi. Közösségbe mondjuk később csak pl boltba. Az első oltas után.
2020. nov. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
44%

Én 2 hetes koráig csak ablaknyitással levegőztettem. Utána már mentünk sétálni is.

Így ajánlotta a védőnő meg a doki, és nekem is megfelelt.


Az csak hab a tortán, hogy 3 hetes korától már folyamatosan a kórházat jártuk vele.. Szóval mindegy lett volna, ha addig is sétálgatunk.

2020. nov. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Novemberi baba. 2 hét után már sétálhattunk is, mindig kicsit többet. Először az udvaron pár percet, majd az utcánkban.
2020. nov. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
6 naposan vinni kellett a védőnőhöz és gyerekorvoshoz. A parkolótól igen sokat kell sétálni. 9 naposan mentünk a tesóért a suliba.
2020. nov. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
Két hetesen vittük sétálni, de boltba/közösségbe csak 2 hóbapos kora után.
2020. nov. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
3 naposan jöttünk haza a kórházból. Másnaptól mindennap sétáltunk, legalább egy órát. Október végi baba.
2020. nov. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Októberi a lányom, de pont a piszok meleg hét elején született tavaly. 3 naposan levegőztettük ablaknál, 5 naposan bebugyoláltuk és vittük ki sétálni. Bevásárolni csak az első oltás után vittük, mert ő kis súllyal született, nagyon kis törékeny volt, és azt mondta a gyerekorvos, hogy még inkább ne.
2020. nov. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az első babát 2 hetesen. Április volt kellemes 20 fok körül. A másik baba szeptemberi mivel a vírus miatt nem jön ki se a védőnő se az orvos kénytelen voltam bevinni 3 naposan (48 órát voltunk a kórházban). Utána rá egy hétre. Nagyon jó idők voltak most szeptemberben. Azóta napi 1x amikor megyek a suliba a nagyért kihozom előbb a hordozóban. Napi 30 pecet van kinn. Kicsit taknyos lassan 3 hete. Nem merem több időt kinn hagyni.
2020. nov. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Fiam őszi,vele 2 hetesen mentünk először sétálni, de 10 naposan már kivittem az erkélyre rövidebb időre.

A lányom nyár elején született, őt már 1 hetesen levegőztettem, 10 napos kora körül már sétálni ks mentünk.

2020. nov. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
December 14-én született, nem tudom pontosan hány naposan vittuk, de hiányzott még pár ajándék, így elvittuk magunkkal 2* is vasarolni karacsonyig.
2020. nov. 3. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!