Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól engeditek a gyereket...

Mikortól engeditek a gyereket a padlón vagy a kertben kúszni, mászni? Kinti cipővel bejártok?

Figyelt kérdés

Adott egy 10hónapos gyerek,kapaszkodva járkál már és ezerrel mászik.

Nálunk a tetőtér be van építve de jelenleg lakhatatlan így felújítjuk párommal. Ez azzal jár hogy ki-be mászkálás szóval kinti cipővel járkálunk. Nyilván reggel porszívózom,felmosok de kevés így.

Ti engednétek a gyereket így mászni kint? Féltem hogy elkap valamit hiába takarítok. És van 2 szoba cica is :)

Egyenlőre csak a szobában mászkálhat oda nem megyünk be.


2020. máj. 7. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekünk mindig mászhatott mindenhol, max az elòszoba elejére meg a pincébe megyünk be cipőben (az a kert felől is nyílik).

Szobacicától nem kap el semmit.

Játszótéren is mászott már ennyi idősen.

2020. máj. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A cicák nem zavarnak,az almot eltettük meg a kajájujat is. Nálunk pont a lépcső"alatt" a fürdő szóval koszt bevisszük a konyhába stb fürdőből. Párom az emeletről ki be cipővel meg van hogy kirohan a postáért a papucsban.. :(
2020. máj. 7. 15:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Kérdés hogy a felújítás miatt hordozók e szét valami veszélyes anyagot. Festék, gipsz bármi. De ha a szobában jól elvan és megoldható én inkább ott tennem csak le. Mi is újítottunk már fel. Olyan nincs, hogy nem potyog le egy szog, csavar, apró darabka, szilank. Egy mászó baba ezt azonnal megtalálja.
2020. máj. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

3/3 igen ez zavar mert a lépcső alatt "raktár" van most...kosz hungarocell tuti hullott...lassan bontjuk a lépcsőházat szóval jön majd le a kőzetgyapot..mivel ott a fürdő így nem engedem ki.

Csak a lelkiismeretem miatt kérdeztem tőletek :)

Nem akarom korlátozni szegényt de ha már tud járni jöhet.

Inkább babakocsival elviszem sétálni ennyit tudok tenni :(

Vagy veszek triciklit ilyesmi.

Konyhába hurcival szoktam néha kivinni nézelődjön,meg az etetőszék :)

2020. máj. 7. 15:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Most még tuti elég nagy a tér neki egy szobában is nyugi! Óriási inger egyetlen szoba felfedezése is, mire nagyobb térre vágyna addigra biztosan végeztek.
2020. máj. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!