Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tud a 9 hónapos babátok?

Mit tud a 9 hónapos babátok?

Figyelt kérdés

Az enyém, ül, mászik, áll, mondja hogy anya, apa, te.

Kézből kézbe ad tárgyakat, anyát megeteti. Pacsit ad de nem integet, nem papazik. KB ennyi



2020. nov. 2. 17:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem el van maradva, mert nem egyedül viszi be a postát, miközben a vasárnapi ebédet főzi.
2020. nov. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
17%
Jaj most mit kell itt menőzni? Azt hiszed, hogy a te babád az atyaúristen? Az én 8 hónaposom már sokkal többet tud, mint a tied, tiszta gáz vagy, hogy azt hiszed, hogy géniusz a gyereked. Plusz senkit nem érdekel.
2020. nov. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
75%
#12 mi ez a frusztráltság? Nekem is 9 hónapos lesz a fiam,ül,kapaszkodva feláll,ezen kívül kb leszarja mit mondok neki 🤷‍♀️ örülök neki,hogy az ő babája ennyi mindent tud már,annak is,hogy a te 8 hónaposod még többet,bár a te elveid alapján az kit érdekel? Ha valami nem tetszik,miért kell hozzászólnod? Na menj,így a egy kávét és legyél a zseni 8 hónaposoddal 😊
2020. nov. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

A kérdésem abszolút nem volt negatív hangnemu, nem is menozni akartam kedves 12-es.


Na most az hogy egy 9 hónapos baba, áll kapaszkodva, ül, mászik. Teljesen normális. Az hogy 3 értelmes szót ki tud mondani ha épp kedve tartja, attól sem lesz az atyauristen ahogy te hívod. Néha ad puszit az arcomra, igaz hogy megetet de ha a banánt kérem akkor is a zsemlevel etet Úgyhogy ezt sem érti. Épp ellenkezőleg, én inkább aggódtam hogy nem - e kevés amit csinál, nincs - e emaradva a többiekhez képest, mivel valahol olvastam higy a 9 hónapos már legalább 2 állatot felismer a könyvben, rendszeresen mutogat stb... Na hát az enyém még soha nem mutatott rá semmire és azon kívül hogy apa, anya, fogalma sincs hogy mi /ki micsoda...


Persze nem lehet összehasonlítani a babákat, mert minden picur más ütemben fejlődik /tanul. Csupán kíváncsi voltam hogy másnál ez hogy megy.


Én személy szerint abszolút nem vagyok irigy, miért is lennék?! Örülök ha másnak is szép, okos, egészséges a babája, és egy cseppet sem zavar ha szebb vagy okosabb az enyemnel. Minden anyukának a saját gyereke a legnagyobb kincse, és ez így van rendben...


Nem szeretem az ilyen névtelen, negatív kommenteket, de biztos nem aludtál jól. 😊


További szép napot!

2020. nov. 3. 14:01
 15/16 anonim ***** válasza:

Az én babám 8 hónapos, nem ül, nem kúszik, nem mászik, 3 hónapos kora óta fordul hasról hátra és fordítva, gurulni is csak most kezdett el, kúszó mozdulatok kezdenek lenni de még nem az igazi.

A mi helyzetünk annyiból más hogy mi járunk devenyre hipotonia miatt. Ami csak 5 hónaposan derült ki, így azért jobban le vagyunk maradva, de így van kérdező, minden baba más, azzal sincs baj aki 6 hónaposan fel ül és azzal sem aki csak 10 hónaposan

2020. nov. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
#15 az en fiam is hipoton,mondjuk nalunk 2 hetes korában észrevették. Most lesz 9 honapos,mászik,ul,kapaszkodva feláll es mar lepeget. Kitartás,a Dévény csodakra kepes,nekunk is az segített,4 honap alatt hozta be a lemaradást,mert pont bejott a covid,mikor mentunk volna,4 hónaposan jutottunk el. Akkor meg a fejet sem tartotta hason.
2020. nov. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!