Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kitámasztva ülő 9 hónapost...

Kitámasztva ülő 9 hónapost lehet etetőszékbe rakni?

Figyelt kérdés
Még csak kitámasztva tud ülni, várjam meg, míg kiegyenesedve tud magától ülni vagy tehetem már a székbe? Belepróbáltam és szépen ül benne, de nem akarok rosszat tenni neki.

2020. nov. 6. 16:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
55%
Sokan már 4 hónaposan elkezdik a hozzátáplálást, pedig akkor még messze van a stabil üléstől. Én is akkor kezdtem etetőszékben, döntve. Annyira döntve, mintha pihenőszékben ülne. Sőt, olyan is volt, hogy abban etettem.
2020. nov. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Blw-zünk, eddig az ölünkben volt, de akkor még ott marad egy darabig.
2020. nov. 6. 20:20
 13/14 A kérdező kommentje:
Saját magát támasztja, féloldalasan ül, egyik keze a földön.
2020. nov. 6. 20:29
 14/14 anonim ***** válasza:
51%
Tedd bele nyugodtan, ha úgy érzed nem órákat lesz benne. Én 6 hónaposan kezdtem a hozzátáplálást, döntött pihenőszékben bohóckodtunk a pürékkel 2 hónapig az anyatejes babámmal. Egyetlen falatot sem nyelt le. Utálta hogy fekve kellene ennie, mindig megpróbalta magát felhúzni. Adtam neki próbaképpen darabosat az ölemben tartva, szépen ette, így kényszerből elkezdtünk blw-zni, pedig nagyon nem akartam. Még nem tudott ülni, de szépen egyenes háttal kitámasztva az etetőszékben csipegette fel a falatokat. Van amikor muszáj átrakni. Egy éves lesz, szépen önállóan eszik kézzel bármit, és iszik egyedül pohárból, most tanul kanalat használni. Nem gondoltam volna, de nagy előnye a blw-nek, hogy hamar önállóbb lesz a étkezése.
2020. nov. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!