Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig kell kitámasztva altatni?

Meddig kell kitámasztva altatni?

Figyelt kérdés
A kórházban is és itthon is mindig oldalt alszik a babám és kitámasztottam egy törölközővel. Meddig szokták ezt csinálni, mert úgy félek, ha a hátán fekszik megfullad, mert elég bukós volt picinek.
2012. febr. 14. 21:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Mennyi idős?
2012. febr. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
De szerintem ne támaszd már ki, nem tesz jót a csípőjének.
2012. febr. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Soha nem támasztottam ki egyik gyerekemet sem. Úgy hagytam őket aludni,ahogy szerették.
2012. febr. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem is ki kellett támasztani,meg a kórházban mondták,hogy emeljem meg a fejénél a kiságyat.Most a kiságy két lába alatt lexikon van.(lehet,hogy a fejébe megy a tudás? :) )

És azt mondták addig támasszam amíg magától nem forog.Nekem mióta tud forogni azóta csak hason alszik.

2012. febr. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Pici korban nem igazán tesz jót a csípőjének ha az oldalán alszik. Az én fiam nagyon bukós volt (még most is, 6,5 hónapos), és mindig hanyatt aludt, a fejét egyébként is vagy jobbra, vagy balra fordítja, simán kifolyik a szájából a tej, egyébként alvás közben nem is szokott bukni, csak ha ébren volt.

Ha meg ezen aggódsz, inkább tedd hasra (ez nálunk nem jött be mert utált hason lenni, mert ilyenor tuti visszajött neki a tej, ahogy nyomodott a pocakja, viszont arra jó volt, hogy ha nem sikerült böfiznie, akkor igy biztos sikerült a böfi is)

2012. febr. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Harangozó Sára ***** válasza:
Én ilyenről még nem hallottam, hogy kitámasztva, meg a fejét megemelve kell altatni a babát, pedig nekem 3 gyerekem van és a legkisebb most múlt 4 hónapos és hason fekve alszik egész éjszaka reggel 6-7-ig.
2012. febr. 15. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem a doki s a védőnő is mondta, hogy emeljük meg az ágy lábát, mert néha bukik a babám. 3 könyv van alatta, lexikon.Sőt 30%-ot mondtak, de azt nem vállaltuk be. Én az elején féltettem nagyon, s ki volt támasztva z oldalára, amit szintén a gyerekorvos javasolt, meg a csecsemősök a kórházba. De már annyit mozog 1 hónaposan, hogy felesleges. Sőt a feje miatt is kellett, mert mindig az egyik oldalra fordítja a fejét, s nem teljesen egyforma a kis buksija.
2012. febr. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!