Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyatejes baba - nincs szeklet...

Anyatejes baba - nincs szeklet egesz nap - normalis?

Figyelt kérdés
Tudom hogy mindenhol azt irjak anyatejes babanal normalis ha nincs szeklet napokig de eddig szinte minden szoptatas utan volt a pelusban. A mai napon a hajnali orakban volt utoljara, azota csak rengeteg puki. Nincs kifejezetten rosszul de latszik hogy a szelek miatt szenved, diszkomfort erzete van kicsit nyugosebb. Jart mar valaki igy? 2 hos mult
2020. nov. 6. 21:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy megkönnyebbült a pici! :) Utolsó vagyok: nekünk a 2. héttől kezdve kb. 1 héttel ezelőttig végig csak zöld volt a kaki. Gyerekorvosnak, védőnőnek (és egy védőnő ismerősnek is) mondtam, mindenki legyintett. Azt mondták, hogy ha más tünet nincs, nem baj a zöld kaki, lehet túlevéstől, vagy sok emésztetlen anyag van benne. Ha szépen gyarapszik, ez önmagában nem gond. :) nekünk a héten állt vissza sárgára. Szintén csak anyatejes.
2020. nov. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Koszonom utolso! Sajnos a tekerges megmaradt mara is de mar nem aggodom ha napi 1 kaki lesz. Nekunk is sokszor volt mar zold, tobben tobbfelet mondtak. Tuletetes, tejukor erzekenyseg (kap is laktaz enzimet es tejmentes dietan vagyok) de nem etetem tul szerintem mert 4780 gramm es 2 honap 13 napos. Mennyi idos a babad?
2020. nov. 7. 09:47
 13/14 anonim ***** válasza:

Nekünk 4 naponta meg kellett kakiltatni Laevolaccal orvosi javaslatra. A lányom nagyon szenvedett...

Felváltva használtuk a Laevolacot, a glicerin kúpot.


Később, mikor nagyobb lett, bejött tuti biztos tervnek a tejbegríz és a paprikáskrumpli is.

Még mindig nehezen kakil, 4.5 éves.


(Iszisz baba volt, tápot nem kapott semmit, se tejpépet, se tejitalt.)

2020. nov. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
13: szegenyke! Biztos mindent megtesztek es sok idegeskedessel jarhatott.
2020. nov. 7. 13:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!