Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyatejes baba - nincs szeklet...

Anyatejes baba - nincs szeklet egesz nap - normalis?

Figyelt kérdés
Tudom hogy mindenhol azt irjak anyatejes babanal normalis ha nincs szeklet napokig de eddig szinte minden szoptatas utan volt a pelusban. A mai napon a hajnali orakban volt utoljara, azota csak rengeteg puki. Nincs kifejezetten rosszul de latszik hogy a szelek miatt szenved, diszkomfort erzete van kicsit nyugosebb. Jart mar valaki igy? 2 hos mult
2020. nov. 6. 21:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
Teljesen normális!Nyugi:)
2020. nov. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod, egesz nap tekereg es probal nyomni:( rossz nezni. Lehet szekrekedes? Azert nyugtalanit mert ilyen meg soha nem volt, lassan vege a napnak es nem kakilt meg 😐
2020. nov. 6. 21:39
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha nem fáj a pocakja és van elég pisi, nem kell aggódni. Akár 10 napig is normális. HA nem fáj a pocak!
2020. nov. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
49%
Espumisan?Vagy valami...
2020. nov. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

4: infacolt kap minden evesnel de a pukik jonnek is csak szeklet nincs.


3: hat mikor tekereg meg nyomni probalja nyilvan faj a hasa. De a probalkozasok kozotti idoszakokban nem sir idonkent mosolyog is. Ertem hogy 10 napig is normalis de napi 5 teli pelust most hirtelen a nulla valtja fel ezert aggodom. Ti tapasztaltatok hasonlot valaha?

2020. nov. 6. 21:52
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is most mult 2 honapos a babam. Par hete tortent, hogy 3 napig nem volt szeklete, nalunk is sok volt a puki. Pedig elotte naponta 4-5 kakis palus is volt. A vedono azt mondta normalis, a szeklet is "fejlodik". En nem adtam neki semmit csak tornaztattam, viszont azota csokkent a napi szekletek szama 1-2, maximum 3 ra.
2020. nov. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Jajj elfelejtettem irni, hogy o is anyatejes :)

6 os voltam

2020. nov. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Kislányomnál (3 hós) is eddig kb. Minden evés után volt, az elmúlt pár napban, 1-2 hétben van, hogy napi 1, maximum 2 nagyobb adag kaki van, az is inkább reggel meg este. Napközben rajta is látom, hogy tekereg, fészkelődik, de inkább csak az emésztés, a bélmozgás zavarja szerintem.

Nekünk nem váltak be a "csodaszerek", egyedül a BioGaia-t kapja még.

2020. nov. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Picit megnyugodtam de en is beszelek azert a vedonovel ma. Hajnali fel3 van az elso ejszakai szopi ideje es sajnos osszeszorult torokkal latom hogy most se volt kaki a pelusban, viszont mosolygott ram a pelenkazon de persze azert probal "nyomni". Ez a nagy palfordulas ijeszto, de en is remelni tudom hogy esetleg fejlodik csak az emesztese mert egyebkent egy hasfajos baba alapvetoen. Biogaiat nalunk is kap minden nap.
2020. nov. 7. 02:41
 10/14 A kérdező kommentje:
Szoptatas kozben jott egy nagyobb adag vegre! Igaz hogy zoldes szinu es budos, de remelem csak azert mert sokaig volt a belrendszereben. Mit gondoltok? Nalatok is mas volt a szin/szag ha sokara jott?
2020. nov. 7. 03:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!