Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy éves gyermekem mindig...

Egy éves gyermekem mindig felélénkül az esti fürdetéstől ahelyett, hogy elálmosodna, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Amig kicsi volt ez nem volt utána rögtön aludt, de mostanában a fürdés után 2 órával hajlandó csak elaludni. Mostmár a kádban is játszik. Utána mese, és szopi, de egyáltalán nem tűnik álmosnak, 10kor hajlandó csak elaludni.Van hogy beviszem 9kor, de akkor 10ig sir.
2010. aug. 10. 00:11
 1/7 anonim ***** válasza:
minél nagyobb annál kevesebb az alvásigénye,míg eddig 16-18 órát aludt,most már 12-14-et,esetleg a déli alvást röviditsd le nekem akkor hamarabb elalszik este ha délben nem alszik olyan sokat
2010. aug. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én is tök felébredek a fürdéstől pedig 19vagyok:D sztem ez így normális:)
2010. aug. 10. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Próbáld meg korábban megfürdetni.

A levendulás babafürdető is segíthet,nyugtat,nekünk bevált.

2010. aug. 10. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is hamarabb fürdesd, utána még lehet játszani, és azután tedd le a megszokott időben.
2010. aug. 10. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hány órát szundizik délután? Mert ha 5 körül kel, akkor tíznèl előbb ne várd, hogy elaludjon. Sír kilenckor, mert nem álmos még. Te sm tudsz aludni, ha még nem vagy álmos. Délután négyig kelljen fel, fürdetsd meg nyolckor, igy kilencre elalszik.
2010. aug. 10. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
lehet,hogy itt az idő szertartást gyártani-attól függ,igényli-e az ilyesmit.Könyvnézegetés,mesélés/nem tv!/,éneklés,egy adott játék pl simizés vagy csip-csip csóka-amit csak ilyenkor csináltok.Vagy játékok altatása..Sok sikert!Na és,tényleg,hamarabb fürdetni.
2010. aug. 10. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszolat. A szertartás megvan, de akkor sem alszik el 10 előtt. Megpróbálom a korábban fürdetést és a 16 előtti ébresztőt.
2010. aug. 10. 22:35

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!