Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Túlzás azt várnom egy 6...

Túlzás azt várnom egy 6 hónapos babától, hogy aludja át az éjszakát?

Figyelt kérdés
Többször átaludta már, de az elmúlt hetekben eléggé fixálta, hogy hajnali 4kor megébred, és csak egy szopi után alszik vissza nyugodtan. Én sokszor nem tudok ezután visszaaludni, ezért szeretném nagyon, hogy ne csak eseti legyen, hogy átalussta az éjszakát. Próbáltan előbb, később letenni, közvetlenül fekvés előtt szopiztatni, hátha megtalálom, mitől függ hogy jobban átalussza, de bármit csinálok, ez a 4-es kelés fix...Bármi ötlet, vagy csak fogadjam el? (Tudom, hogy lehetne sokkal rosszabb...)
máj. 15. 04:42
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

Örülj, hogy csak négykor kel fel.

Ne akarj túl sokat tőle.

máj. 15. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Én 2 éves koráig vártam, hogy átaludja az éjszakát, addig átlag 3-5 alkalommal ébredt. Igen, lehet rosszabb. Örülj és aludj 4-ig.
máj. 15. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
It
máj. 15. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Igen, túlzás
máj. 15. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Az ismerősi köröm és néhány anyukás csoport gyerekeiből kiindulva azért az átlag nem alussza át ilyenkor. Az első gyerekemmel nagyon rossz volt, mert én is azt olvastam néhány babás oldalon, hogy ó, ilyenkor már alszanak, én meg szenvedtem, mert kb óránként kelt. Most a másodikkal már nincsenek ilyen elvárásaim. 10 hónapos, néha van jobb éjszakánk, annak örülök, a többit túlélem.
máj. 15. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

2,5 éves, 3x kel a mai napig éjjel. Szerinted?

Elalszik este 9kor, kel éjfélkor, 3kor, ekkor csak iszik és cumi majd alszik is, 5kor pedig fél óra legalább mire visszaaltatom. 7kor kel ,megy oviba.

Én meg este 11mire elalszok, mert a nagy meg nem alszik el az apjával, csak velem 10 után, addigra pont nem vagyok álmos és 11ig vergődök. Majd 6:20kor kelek és megyek dolgozni.


Szóval és a helyedben összetenném a 2 kezem.

máj. 15. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
86%
Azta, vannak azert elvarasaid… enyem akkoriban meg 4kor inditotta a napot es elotte is millioszor kelt. Most masfel evesen csak millioszor kel.
máj. 15. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
46%

Nem tudom, vagy mi vagyunk ufó-k vagy szeretnék az emberek túlozni, de a mi családunkban a 6 hónapos babák átaludták/átalusszák az éjszakát.


Mondjuk nem mindegy mikor fekszik, az én értelmezésemben, ha 7 órát alszik egybefüggően úgy, hogy nem kell kivennem a kiságyból, akkor átaludta az éjszakát. KB 3 hónapos kora után ilyen voltam én is, a húgom is, a húgom gyereke és az én gyerekem is. Nem mondom, hogy minden éjjel, hogy sosincs rosszabb éjszakának, de azt mondható, hogy 7 napból 5 napon alszik.

Egy hét múlva lesz 6 hónapos a babám, ma pl este 10-kor aludt el, éjszaka egyszer felroadt, de elég volt beszélnem hozzá és visszaaludt, és még mindig alszik.


A hajnali 4-es kelés is jó szerintem, este amikor lefekteted feküdj le te is. Ha 8-kor akkor 8-kor. (Nyilván ha 1 gyerek van. Kettővel már nem biztos hogy megy ez, hogy aludj ha a baba alszik)

máj. 15. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
66%
Mondjuk este 10kor elaludnia egy ekkora gyereknek se normalis, tekintve, hogy az ejfel elotti alvas a legfontosabb az idegrendszernek.
máj. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
0%

9!

Hol olvastad, hogy 10kor alszik el?

máj. 15. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!