Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig változik a babák hajszíne?

Meddig változik a babák hajszíne?

Figyelt kérdés

2020. nov. 14. 11:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem változó. Én még oviban is szőke voltam. Később lettem barna. A fiam barnának született és az is maradt.
2020. nov. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Évekig változik.
2020. nov. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A lányom szőkén született, aztán vörös lett most hogy elmúlt 3 éves meg már kezd barnába hajolni.Szerintem még bőven bebarnul neki ovis korában.

Tesóm igazi szőke hajasbaba volt 3 évesen is, aztán mire 1 osztályba meg totál fekete haja volt.

Szóval valószínűleg hosszú -hosszú évekig változhat a hajszín.

2020. nov. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Elég sokáig változhat. Nekem még 25 éves koromhoz képest is sokat sötétedett a hajam. Most vagyok 32.
2020. nov. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :)
2020. nov. 14. 12:16
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem örökké. Tejfölszőkéből sötétszőke lettem és most szülés után úgy néz ki, hogy megint világos szőke a hajam. Festve van, és egyszerűen nem látszik a lenövés. Elképesztő.
2020. nov. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

30 felett vagyok és ezerféle hajszínem volt már anélkül is, hogy valaha befestettem volna.

Fekete hajjal születtem, utána tejfölszőke lett, majd aranyszőke, ovi végére középbarna. Alsóban szőkésbarna, majd gesztenyebarna (azaz vöröses), most pedig sötétbarna.

Lányom fekete hajjal született szintén, majd kiszőkült, most pedig majdnem megint fekete és csak 5 éves.

Fiam szintén fekete hajjal született és most aranyszőke. 2 éves.

2020. nov. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A húgom és a férjem a bölcsis képén még szőke. Most meg sötétbarna mind a 2.
2020. nov. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
71%
Nem igazán ide illő de egyszer úgy 15 évesen be festettem a hajam tűz vörösre egy buli miatt rendes festékkel, az éjjel ért egy irtó nagy sokk és brutal stressz, és reggelre világos barna lett a hajam. KB olyasmi volt a szitu a hajammal mint amikor a macska a vonat alatt van ( fekete macska) és az ijedsegtol fehér lesz. Érdekes.
2020. nov. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!