Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Így mennyire fazhat meg, ha...

Így mennyire fazhat meg, ha kimászik a takaró alól?

Figyelt kérdés

Este elalvás előtt játszik, aztan szépen magától elalszik mikor elfáradt.

Amikor betakarom akkor látom, hogy a mellkasán a ruha csupa nyál. Most 10 hónapos, s jön a felső foga amitől nagyon beindult a nyáltermelés.


Most fel4kor adtam rá zsákot, mert erzékeltem, hogy a ruhája nedves még.(kb.fél12-éjfél körül aludt el). Elalvás előtt sajnos nem tudom ráadni mert tépi le magáról.


Lakásban kb.22,5-23 fok van, de nem tűnik olyan melegnek. Inkább kellemes hűvös a szigetelés miatt.


Válaszotokat előre is köszönöm.



2020. nov. 17. 04:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem adsz rá olyan elökét, nyálfogót (vagy mi a neve) estére? Majd mikor elaludt, leveszed.

Az nem tudom mennyire jó, ha a nedves ruhájára adod rá a zsákot, bár egyszeri alkalomtól szerintem nem lesz baja.

Az én kisfiam is mindig lerúgja a takarót. Azt csinálom vele, hogy amikor elalszik, akkor egy ilyen nagyobb textilpelenkát a dereka és mellkasa köré tekerek, azt nem tudja lerúgni, hiába rugdalódzik.

2020. nov. 17. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos nem ér semmit az előke és a nyalkendő . Kb.5 perc es csupa nyál és at is azik.
2020. nov. 17. 09:35
 3/3 anonim ***** válasza:

Valamennyit azert biztos hogy erne a kendo...

En ebben az esetben olyat adnek ra, ami nem azik at, mint etetesnel. Szerintem nem tul jo, hogy a mellkasa pont nedves.

2020. nov. 19. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!