Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves kisfiamnak a fityma...

2 éves kisfiamnak a fityma azon részén, ahol még nem lehet a bőrt felhúzni fehér tokot vettem észre ma reggel, nagyon sírt. Kaptunk kenőcsöt, bactrobont. Mennyire használ? Járt más anyuka és baba is így? Ugye ez még nem feltétlenül jelent rosszat?

Figyelt kérdés
2010. márc. 28. 16:10
 1/6 anonim ***** válasza:
nem tudom mire erted a feher tokot, de az en kisfiamnak tobbszor volt kicsi feher csomo a fittyma koru, azt huzogattuk, foleg furdes utan es tisztogattuk, eppen ugy kijott mint egy pattanas, kicsi zsircsomo. Miutan kitisztult forralt vizzel torolgettem es szepen begyogyult a pirossagtol.
2010. márc. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, pont ilyen.Csak azért félek, nehogy fel kelljen rántani a bőrt ennyi idősen.Mennyi ideig tart, míg "kijön" belőle?Picurnak 2 napja.
2010. márc. 28. 16:37
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekunk egy idoben hetente volt kicsike, makszemnyi, azok egy ket napon belul kijottek, de utoljara ket savban lettek nagyon hosszuak, hat eleg sok idoben telt, egyszer egyik felen aztan a masik felen jott ki. mar nem emlekszem mennyi idobe telt de biztos volt egy honap, ha nem tobb. de ezek oriasiak voltak. orvosno is latta, mondta nem gond, ki kell tisztitani, huzogassatok furdes utan, egyszer csak ki fog pattanni, ki kell nyomkodni finoman. majd tisztitani, naponta. A gyereknek nem faj az napkozben, lehet esetleg este mikor elkezded huzogatni. Miutan kitisztult olyan szepen leereszkedett a bor, ahogy kell a fiuknal.remelem segitettem.
2010. márc. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
szuper vagy.Köszönöm.Remélem nálunk is ez a probléma.Sohasem volt ilyen, most meg majd' babszem nagyságú...
2010. márc. 28. 16:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Az elozo ketto valaszolo vagyok, nekunk szuletese ota voltak ilyenek, amiota a ket nagy kijott nem volt gond.
2010. márc. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szia, kerdezni szertnem kitisztult a bor alatti csomo?
2010. máj. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!