Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztalt itt valaki ilyet?...

Tapasztalt itt valaki ilyet? Egész éjszaka erőlködik a babám.

Figyelt kérdés
Már igazán nem tudom, mit csináljak ezzel. Mindenhol arról olvasni, mit tegyek, ha sír. Az enyém nem sír, de kb hajnali 2-től gyakorlatilag folyamatosan hangosan nyög, erőlködik. Hasfájása van, mert rengeteget eszik, anyatejes, viszont co-lactase cseppekkel a szelesség megszűnt. Mégis itt ez a folyamatos erőlködés, kb semmit nem alszom. Van, hogy eredményes, de sokszor órákig semmi, és ha eredményes is, legtöbbször folytatja.. Próbáltam ilyenkor lázmérözni, hátha, de sokszor az se vezet semmiféle eredményre, mintha nem is lenne ott semmi. Persze ilyenkor is enne, és sokszor adok is neki, csak legyen már egy kis csend. Lehet, ez is baj. Ti láttatok már ilyet? Valami tipp?

2020. nov. 20. 05:24
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Oké, a tejmentes jó ötlet.
2020. nov. 20. 08:41
 12/20 anonim ***** válasza:
Tejmentes etkezes sokat javit. Es ha mar jobb, tapasztalatbol tudom hogy szinte mar azt fogod erezni egy problema szinte megoldodott.
2020. nov. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Ha pl a kávéd nem szereted feketén, akkor próbálj ki alternatívákat, akár egy laktózmentes is lehet megoldja, de ha teljesen ki kell.iktasd, akkor van zabtejtől kezdve kutyafülén át minden.
2020. nov. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Malacka1212 ***** válasza:
Szia. Nekem azt mondta az orvos hogy biogaia adjak neki. 3 hetes kor óta kapja de mindig feszengett. Egy hete abba hagytam a biogaia és ha hiszed ha nem megszűnt. Azóta nyugodtabb sokkal
2020. nov. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 Malacka1212 ***** válasza:
Azt elfelejtettem irni hogy most 8 hetes
2020. nov. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt nekünk is, viszont nálunk csak 6 hónaposan múlt el sajnos. És nekünk azért a szelcso segített ha nagy volt a baj
2020. nov. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
16 os vagyok, és nálunk is a teljesen tejmentes diéta hozott látható sikert. De én a nyomokban tartalmazhat dolgokat se ettem. Csak a növényi, vegán dolgokat.
2020. nov. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Szia :) mi lett a vége a dolognak ?

Kislányom ugyanezt csinálja első ébredése után az ejszaka

2022. nov. 4. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Bar latom, más is kérdezte, de hátha :D azóta mi lett? Vagy utolsó kommentelo, nalatok? Nálunk minden este ez a program lassan 4 hete, első ébredés utantol, en mar semmit sem alszom.
2023. ápr. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Igazából elmúlt🤷🏽‍♀️ az idő segített csak 😄
2023. ápr. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!