Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet a 4 hónapos + a prevenar...

Lehet a 4 hónapos + a prevenar oltástól 39,8°-os (popsiba mérve) láza a fiamnak?

Figyelt kérdés
Az eddig kapott oltásoktól nem lázasodott be, most meg nehezen, tudtuk levinni neki 38,5°-ra.
2010. aug. 10. 22:50
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
nem, teljesen kizárt.
2010. aug. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hőemelkedés, enyhe láz lehet, de ez nagyon magas! Nem volt beteg a babád, mikor kapta? lehet, hogy lappangott benne valami, az oltás meg kihozta. Holnap mutasd meg orvosnak! ha a kúp nem segít, próbáld ki a hűtőfürdőt vagy a priznicet (vizes borogatás az egész testen)! Jobbulást a babának!
2010. aug. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen, lehet. Az én fiam is ettől lázasodott be ennyi idősen. Kúp segített, szerencsére másnap reggelre semmi baja nem lett.
2010. aug. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem volt beteg, sőt délelött nagyon jó volt a kedve, remélem semmi komoly és holnapra már jobban lesz.
2010. aug. 10. 23:03
 5/10 anonim ***** válasza:
Az enyém is közvetlen az oltás után robbant le. És nem beteg gyerekektől kapta el, nálunk az egészséges rendelésen van szuri.
2010. aug. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen, lehet. Mi is pont 4 hónaposan jártunk így, a homlokán mérve volt 39,2, azt hiszem. 2-3 napig tartott a láz, de ilyen magas csak egyszer volt.
2010. aug. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


Ezt a kérdést még én tettem fel akkoriban. Persze okoskodó itt is volt :DD

Előző vagyok :)

2010. aug. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat,most már csak hőemelkedése van ,viszont folyik róla a víz.
2010. aug. 10. 23:26
 9/10 anonim ***** válasza:

Sajnos mi minden oltás után belázasoduk. A prevenár ismétlőjét jövőhónapban kapjuk, mert három hósan kapta az elsőt.

Így a 4 hónapos oltáson csak a kötelezőt kapta. Ez volt hétfőn.

Még tegnap este is 39,6 volt a láza (ebből még nincs levonva, szóval 39,1)

Ma már jókedvű és reggel levonva 36,7 volt a hője.

2010. aug. 11. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem is csak ettől az oltástól lázasodott be a gyerek. Ki is hívtam a Dokit pont az ilyen "nem lehetséges" válaszok miatt, persze a Doki megmondta, hogy ez az oltástól van, neki is 39, 3 volt láza. Másnap is volt hőemelkedés és ennyi.
2010. aug. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!