Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A jelenlegi virusos helyzetben...

A jelenlegi virusos helyzetben osszejartok mas anyukakkal es a gyermekukkel jatszani?

Figyelt kérdés

1,5 eves a kislanyom amugy extrem koraszulott tehat veszelyeztett csoportba tartozik (a tudokapacitasa joval kisebb egy koragyereknek mint az atlag) es mar nem jarunk hetek ota zenebolcsibe meg ilyesmi tehat kozossegbe de mar azon is dilemmazom h olyan gyerekekkel es edesanyjukkal osszejarjunk e akik mudjuk bolcsibe/oviba jarnak.


Nektek mi az allaspontotok ezzel kapcsolatban?


2020. nov. 22. 08:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%

Mi nem járunk most semmilyen közösségbe, de inkább azért, mert a férjem olyan helyen dolgozik, ahol azért fel fel bukkan 1-1 covidos egy héten. Ő nem érintkezik velük, de akikkel meg érintkezik, azok találkoznak ezekkel a betegekkel, nem tudjuk mikor kapja el és így kapjuk el mi is.


Szóval ha mennénk, nem tudjuk kit fertőzünk meg, ha esetleg apa hazahozza a betegséget.


Úgyhogy most sajnos kerülünk mindenkit 😔

2020. nov. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
68%

Senkivel. Férjem veszélyeztetett, otthon dolgozik, a gyerek ocis, de most otthon van a férjemmel. Én bölcsiben dolgozom, bőven van mitől tartanom, hogy én viszem haza, adom tovább másnak.

Ennél több kontaktot nem szeretnék senkivel, ezért is marad otthon a lányunk, mert a csoportjában egyre több szülőről derül ki :(

2020. nov. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
71%
Nem.
2020. nov. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
52%
Nem. Oviba jar a nagyobb ugyan, de akkor se. Unokatesokkal igen.
2020. nov. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
71%

Igen, de olyanokkal, akik otthon vannak a gyerekkel. Pl barátnőm, akinek ugyanúgy 1,5 éves a gyereke, mint az enyém. Vagy tesóm, akinek 2 éves a gyereke, szintén otthon vannak.

Meg játszótéren is találkozunk más gyerekekkel.

Sajnos Ringató meg Kerekítő nincs, és hiányzik is nekem is és a gyereknek is :(

2020. nov. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
55%
Ugyanúgy, mint az #5, csak olyanokkal, akik hozzánk hasonlóan otthon vannak a gyerekeikkel. Pl unokatesók, akiknél apa gyed-en van, anya meg otthonról dolgozik. Nálunk majdnem ugyanez a felállás, én csed-en, a férjem meg itthonról dolgozik, nem nagyon megyünk sehová, a lányok még kicsik a játszóterezéshez, szóval tényleg nem sok lehetősége van bárkinek is elkapni tőlünk vagy nekünk elkapni ilyen körülmények között.
2020. nov. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
75%
Nem.
2020. nov. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
26%
Játszótéren igen. Meg a parkban.
2020. nov. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
55%

Mi a szomszédba napi szinten átjárunk kb. 4,6,10 évesek a gyerekek, oviba suliba járnak.

Barátnőmnél 4hós most a kisfia, oda a távolság miatt kb havonta megyünk.

Anyáéknhoz hetente megyünk, 10, 12 évesek kistesóim.


Én nem vagyok vírustagadó, de szerintem nagyon túl van tolva ez a dolog....

2020. nov. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
63%
Szüleim orvosok. Mindketten a covid osztályra lettek vezényelve. Így sajnos velük nem találkozunk. Mesélnek, mert valakinek el kell mondaniuk. Azok alapján mi senkivel semmi. A gyerek is itthon.
2020. nov. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!