Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Legkorábban elindult baba?

Legkorábban elindult baba?

Figyelt kérdés
Úgy érzed, hogy korán indult el a babád? Leírod, mikor? Kíváncsi vagyok, hogy kinek indult el itt legkorábban. Nem veszekedést akarok, csak érdekel. 9 hónapos a babám, én még nem akarom, hogy menjen. Ma már kétszer is elengedte a szekrényt és állt egy mp-ig, mielőtt lecsüccsent, kíváncsi vagyok, mi lesz ebből.
2020. nov. 23. 13:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
31%
Nem akarod??
2020. nov. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
68%
5 hónaposan állt fel. Nem örültünk neki. Emiatt később probléma lett a csípőjével meg a lábával, mivel túl hamar nehezedett rá. 9 hónaposan egyedül járt. Nagyon érdeklődő baba, mindig mindenről tudnia kell. Sose raktuk járókába, volt helye mozogni, még is hamar felállt.
2020. nov. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
49%
Ebből még hónapokig nem lesz járás, úgyhogy teljesen normális időben fog majd elindulni, az enyém 13 hónaposan kezdett járni és 10 hónaposan már állt a bútorok mellett és nagyon büszke volt magára.
2020. nov. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%
A lányom hét hónapos volt amikor felállt, onnantól kezdve kapaszkodva ment. Egy éves korában jött el az az idő, amikor kapaszkodás nélkül mert menni.
2020. nov. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
74%

Ismerősöm gyereke 7,5 hónaposan már járt, szerintem ő volt a leggyorsabb baba a környezetemben, nem lehetett megállítani.

Az én gyerekem 11 hónaposan indult meg, 10 hónaposan kezdte ezt, hogy egy másodpercre elengedte amibe kapaszkodott.

2020. nov. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
77%
Nem biztos, hogy járni is fog mostanában. A nagy nekem is 6 hónaposan felállt, 7 hónaposan megállt kapaszkodás nélkül is meg oldalazva közlekedett egész nap, de csak 15 hónaposan kezdett el járni. A kicsi ellenben későn állt fel, 11 hónaposan, de 13 hónaposan már szaladt. 😄 Nincs 2 egyforma gyerek. ❤️
2020. nov. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Persze tudom hogy semmit nem jelent, és mint írtam, én még nem akarom hogy járjon, mert most kezdett mászni, azt akarom hogy még azt gyakorolja, csak ma megijedtem,hogy ezt csinálta :D kapott egy jârássegítőt anyósomtól, csak azért hagytam a szőnyegen, mert szerette nyomkodni erre odanézek és felállt mellette és elkezdte tolni, gyorsan felraktam a szekrény tetejére :D
2020. nov. 23. 13:47
 8/14 anonim ***** válasza:
56%

A fiam10 hónaposan.

Konkrétan az apja után kimenet a konyhába.

Nem akarod?

Saját akaratuk van.

Majd hozzá szoksz🙂

2020. nov. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
39%
Nagyon pikkelsz arra a járássegitöre. Lányom 10 hónaposan már tologatta, mégsem tudott járni utána hónapokig, nyugodtan hagyhatod, hogy játsszon vele, már csak azért is, mert ahogy elkezd járni, már nem fogja használni a járássegitöt, csak erre a néhány hónapra jó, amikor már feláll, de járni még nem tud. Nem gyorsítja a járástanulást, rokongyerek csak másfél éves kora után tanult meg járni, a járássegitöt meg már 1 évesen nyúzta.
2020. nov. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
80%

Az egyik baba gyógytornán 6 hónapos volt, amikor elindult.

Na az volt extrém.

7-9 is még korai.

10 hónapos kortól, ha előtte kúszott, mászott, annyira már nem katasztrófa. Egyébként elindulás után is fog még valószínűleg mászni.

Összesen minimum 4 hónap (fő tevékenységkénti) kúszás és mászás ideális.

2020. nov. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!