Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki mostanában szül/t fogadtok...

Aki mostanában szül/t fogadtok látogatót karácsonykor?

Figyelt kérdés
Nálunk korababa van, 29hétre született, múlt héten jöhettünk haza végre PICről, és nem szeretnénk senkivel vegyülni az ünnepek alatt, és emaitt kitört a családi háború. :( Korrigált kora szerint csak 3hetes lenne majd karácsonykor, ha nem jött volna előbb sem hiszem, hogy szetettem volna, de így rettentően féltjük.
2020. nov. 25. 21:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Dec 12 re vagyok kiírva, senki sem jöhet karácsonykor. Csendes , kettesben eltöltött ünnep lesz , idén nem érdekel a fa, a kaja de főleg a rokonok esetleges hőbörgèse. Fő a biztonság.
2020. nov. 26. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok , úgy értem hármasban eltöltött ünnep ❤️
2020. nov. 26. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem túlzás.
2020. nov. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
52%

Most 4 hós a lányom, senki sehova. Nem kockáztatok.

Igaza van Zahernek, akit lehet utálni, vagy sem, de ez a mondata találó: el kell felejteni idén a Karacsonyt, hogy jövőre esetleg ne a gyászról szóljon.

Ráadásul nem tudni piciknél is milyen szövődmény lehet, legutóbb a Kawasaki szindrómát olvastam. 😳

Nem éri meg a rizikót és aki nem érti ezt meg, az nem szeret minket igazán.

Nekem ez a véleményem.

2020. nov. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Pandémia van, koraszülött a csecsemőd. Velem minden héten megtörténik most már, hogy kiderül utólag vkiről, akivel találkoztam, hogy amúgy koronás. Ne menjen senki sehová. Aki megsértődik, arra ti sértődjetek meg, hogy milyen felelőtlen és mennyire nem fontos neki a gyermeket egészsége.
2020. nov. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
80%

14 vagyok, mindenki fel van pontozva én meg le, pesig ugyanazt írtam kb.

Nem izgat a pontozás, csak érdekelne miben írtam mást?

2020. nov. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Milyen megértő és toleráns a família. Ja nem.

Most mi se tartunk családi összejövetelt, de ha lenne se mennénk el rá. Pedig nekem 6 hónapos lesz a babám.

2020. nov. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!