Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Mostanában magzatukat elvesztő...

Mostanában magzatukat elvesztők: hogyan készültök a karácsonyra?

Figyelt kérdés

Én 3 hónapja veszítettem el a 22 hetes babámat. :( Most, hogy közeledik a karácsony, többször jut eszembe Ő, hiszen most hatalmas pocakkal, a 35. hetet taposva kellene karácsonyoznom.

Ti hogy érzitek magatokat?


2014. dec. 23. 22:57
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Arra gondolok, hogy a következő karácsonyt már babával töltöm :) Januárban szeretnék egy pozitív tesztet. Mi most kezdjük újra karácsonykor. 12 hetes volt... de a jövőre koncentrálok.
2014. dec. 24. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Én töredelmesen bevallom hogy eléggé nyamvadékul érzem magam. 20 hetes volt és csaknem egy éve elmenet, de a tavaly karácsony; mikor még velünk volt, nagyon sokszor eszembe jut és hát.... eltörik a mécses. Azt hiszem, hogy egy pohárkával több át fog segíteni az ünnepeken, aztán remélem, hogy jövőre akárhogy is de végre lesz egy olyan karácsonyom, amikor nem jut eszembe annyiszor, hogy négyen kéne lennünk és mégis csak hárman vagyunk együtt...
2014. dec. 24. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
Tegnap volt missed ab-em, 10 hetes voltam 😢
2014. dec. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
1 hete volt missed ab.-om, két babát vesztettem...napközben elvagyok, de este-éjjel...Amúgy megpróbálok mindent úgy csinálni,ahogy szerettem volna.most pár napja úgy érzem talán nemsokára tudom magam "újra indítani".
2014. dec. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:

1 hónapja volt missed ab.-om.9 hetesen.

Már az elején gondoltam arra hogy a karácsonyom nagyon szép lesz állapotosan szóval eszembe jut és fog is amíg nem leszek megint terhes ami tavasszal lesz :)

Boldog Karácsonyt!!

2014. dec. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:

Szomorúan olvasom a soraitokat, kitartás Lányok!

Nekem pont 1 hónapom lenne még hátra...:(


Szeretetteljes karácsonyt kívánok!

2014. dec. 25. 00:58
 7/34 anonim ***** válasza:
9 hetes vagyok,be kellett volna mennem a kórházba karácsony előtt.Családi okok miatt nem tudtam,szóval én most missed ab-ra várok. Nem kivánom senkinek!!!
2014. dec. 25. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 hétangyal ***** válasza:
100%

Én holnap megyek a kórházba. Ikrek lettek volna :( Karácsonyi ajándékként akartam páromnak bejelenteni, de előtte két nappal tudtam meg, hogy már nincs mit :(

Aki már túlesett vetélést befejező műtéten, mi a tapasztalata? Nagyon be vagyok rezelve. Meddig tart a műtét? Bent kell maradni a kórházban? És egyáltalán hány hónap múlva lehet újra próbálkozni? Több helyen olvastam, hogy hat hónap múlva. Nem vagyok fiatal, annyira hosszú az a hat hónap, és ki tudja mikor jön össze újból :(

2014. dec. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
Én most nem várom a negyedik mensit a baba elvesztése óta. Tegnap sírtam a fánál hogy nincs velünk. Erre ma halvány pozit teszteltem. Mindenkinek ezt kívánom!
2014. dec. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
Három hetünk lenne a kislányunk születéséig :'( Életem legrosszabb karácsonya...
2014. dec. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!