Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért kell egy kisbabának...

Miért kell egy kisbabának fülbevaló? Hiúságból?

Figyelt kérdés
Miért nem döntheti majd el ő,hogy szeretne-e 2 lyukat a fülébe?Ennyi erővel köldökpiercinget is rakathatnának az anyukák neki...
2010. aug. 11. 12:58
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
44%
jó kérdés. nekem nincs fülbevalóm, a fülem sincs kilukasztva. a kislányom is majd eldönti, hogy szeretne-e. és akkor lesz neki.
2010. aug. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
57%
Mert aranyos.
2010. aug. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
72%

Nekem fiam van, de valószínűleg rakatnék a fülébe, ha lány lenne. Szerintem is aranyos, ráadásul elég sok kisbabáról nem lehet megmondani, hogy fiú vagy lány. Biztos nem öltöztetném habos-babos rózsaszínbe, de ebből legalább tutira látná mindenki, hogy lány. :)


Egyébként nekem is kifúratták a fülem, amikor 1 éves voltam, és raktak egy arany fülbevalót a fülembe, amiben háromszög alakban volt három narancssárga kő. Tudjátok, az a jó kis '70-es évekbeli feeling. És 14 éves koromig nem engedték anyuék, hogy másikat tegyek bele. Akkor hánytam tőle, de most már csak röhögök az egészen. :)

2010. aug. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
64%

Újabb provokatív kérdés! Gratulálok!

Nekem nem volt kilőve, és borzasztóan féltem, mikor 10évesen végre rászántam magam. Százszor megkérdeztem anyukámat kb, hogy miért nem kaptam baba koromban, hogy ne emlékezzek rá?

Akkor megfogadtam, hogy a kislányom kap majd fülbevalót. Kapott is. Miért fáj ez neked?

2010. aug. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
77%

Nemááár...Olyan aranyos a kiscsajszik fülében, ezért kár kiírni egy ilyen kérdést....No meg akkor más később, ha akar a lányka új fülbevalót pl. 12 évesen , nem kell külön elvinni a fülét lövetni.

Nekem is ki lett lyukasztva, kaptam is arany kis fülbevalót, csak anyukám elhagyta, és nem lett új. 16 évesen meg mehettem fület lövetni....

2010. aug. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Csak azért,hogy lássák az idegenek,hogy fiú,vagy lány sohasem rakatnék.A fülben rengeteg akupunkturás pont van,ez is meggondolatlan.Semmi pozitiv funkciója a fülbevalónak.
2010. aug. 11. 13:12
 7/22 anonim ***** válasza:
62%
A cipője is olyan lesz a gyerkőcödnek, ami még véletlenül sem tud megnyomni egyetlen akupunktúrás pontot sem? Vagy a levegőben fog járni... Ne már... ennyire nem kell kockának lenni.
2010. aug. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
69%
konvenció miatt, ilyenek az iratlan szabályok. A lányoknak fülbevaló való. Én is rakatnék, ha lányom lenne, meg sem fordulna a fejemben, hogy ne rakassak.
2010. aug. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
51%

Az én kilányom háromszor tépte ki a füléből, sőt beleakadhat a sapka is és azzal is kiszakithatod, hülyeség igy utólag, feltünési viszketegség...

A másiknak mig iskolás nem lesz tuti nem lövetem ki

A nagy most 9 éves a múlt héten estünk át rajta, 1 perc volt az egész és nem fájt

2010. aug. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
45%
Igen, ilyen alapon a hajna k sincs, jó lenne, ha lavágatná mindneki kopaszra. te is.!
2010. aug. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!