Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért kell egy kisbabának...

Miért kell egy kisbabának fülbevaló? Hiúságból?

Figyelt kérdés
Miért nem döntheti majd el ő,hogy szeretne-e 2 lyukat a fülébe?Ennyi erővel köldökpiercinget is rakathatnának az anyukák neki...
2010. aug. 11. 12:58
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Egyébként nem provokációnak szántam a kérdést,csak állandóan azt kérdezik tőlem (boldog-boldogtalan),hogy miért nem szúratom ki a gyerek fülét.Nekem nem tetszik egy babán.
2010. aug. 11. 13:15
 12/22 anonim ***** válasza:
86%
Szia, hát ne törődj velük (akik azért nyaggatnak hogy lövesd ki) én senkivel nem törődtem, kislányom már a kórházban kapott egy szép kis fülbevalót, mert én így döntöttem, én is nagyon örültem hogy ki volt már kicsiként lyukasztva a fülem, mert magamtól sose szántam volna rá magam, amúgy meg imádom a fülbevalókat! Én imádom csajosan öltöztetni a kislányom, ehhez tartozik hozzá a fülbevaló is, sose volt vele semmi gond, nem fájt neki, nem nyúl hozzá, nem akadt bele semmibe, mintha ott se lenne de mégis annyira édesen áll neki! Egyébként a haját is meg fogom növeszteni, pedig nem egy ember mondta hogy minek kínzom a nyári melegben hosszú hajjal, legyen neki rövid...
2010. aug. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem aranyos,és igen,látják az emberek,hogy kislány,mert hogy kiskorban nehéz megmondani,hogy milyen nemű a gyerkőc,másrészt sokan pár hét után megkereszteltetik a babát,ilyenkor kislánynak általában fülit vesznek,tehát utána kilövetik...Nekem is ki lett kiskoromban,a lányomnak már a kórházban kilövettettük,a fülbevalója már a szülés előtt megvolt.
2010. aug. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
68%
MERT MÁR ELEGEM VOLT HOGY MINDENKI FIÚNAK NÉZI!!!!
2010. aug. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Okés-okés Carmen értem.
2010. aug. 11. 13:43
 16/22 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik a fulbevalo babak fuleben, de a lanyomnak nincsen.

Egyetlen oka van, hogy megorulok a gyereksirastol!!!

Szo szerint!

Kepes vagyok egesz ejjel fent setalgatni vele, csak ne sirjon.

Csak rozsaszin ruhai vannak (talan van 2 lila es 2 sarga is de mind a 4 fodros ruha).

Telen amikor meg csak 1-2 honapos volt, tologattam babakocsiban es rozsaszin overal volt rajta, rozsaszin kesztyuvel rozsaszin sapkaval amire ra volt irva, hogy apja lanya (csak angolul) erre megkerdezte egy ismerosom, hogy kisfiu??

Igaz angolul volt rairva, de konyorgom angliaban elunk....

tehat ezen a fulbevalo sem segit ha valaki h.u.ly.e :D

2010. aug. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Az én kislányomnak is megvettünk a fülbevalóját, de nem lövettük ki a fülét. Majd ha ő szeretné, akkor majd kilöveti magának.

Utolsónak: az én kislányom is talpig rózsaszínben van állandóan, a kocsija is az, sőt fejpántot is hord, csatt is van a hajában. Mégis azt mondják: Milyen szép ez a KISFIÚ!

Pedig tipikus kislány feje van neki!

2010. aug. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
43%

Van jó pár olyan ismerősöm akinek kiskorában nem lőtték ki a fülét, nagyként meg már nem is mernek. Főleg ha félős.

Párom huga sokszor mondja hogy milyen jó lenne ha ki lenne neki lyukasztva a füle, de fél tőle. Ő 12 éves.

Igen, sírt a lányom kb 1 percig mikor berakták neki a fülbevalót, de én még nem nagyon hallottam olyat aki felnőttként azt mondta volna a szüleinek hogy jajj minek kellett a fülbevaló(hacsak nem lőtték félre)

Viszont több olyat, hogy nekem miért nincs?

2010. aug. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
43%
3 naposan berakták lányomnak a fülbevaló! Nekem akkor igazi kislány egy gyerek, ha van fülbevalója, és úgy is öltöztetik! Ha babát látom és nincs fülbevalója megkérdem hogy fiú e vagy lány, mert általàban halásznadrág body van a babákon és nem tudom megítélni mlyen nemű, olyan unisex akkor a baba! Ha szoknya ruhácska van akkor egyértelmű!
2010. aug. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
19%
Az én lányom majd rakat ha szeretne. És kék ruhába is szoktam öltöztetni. Szép kék a szeme, és gyönyörű a kékben. Ha meg fiúnak nézik, és még meg is kérdezik, hogy az e, a válaszom nekik kellemetlen, hogy nem vették észre lányságát :).
2010. aug. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!