Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért kell egy kisbabának...

Miért kell egy kisbabának fülbevaló? Hiúságból?

Figyelt kérdés
Miért nem döntheti majd el ő,hogy szeretne-e 2 lyukat a fülébe?Ennyi erővel köldökpiercinget is rakathatnának az anyukák neki...
2010. aug. 11. 12:58
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
53%

Nekem egyáltalán nem tetszik ha egy újszülött babának fülbevalója van.

1. Teljesen felesleges

2.Sztem elveszti a babaságát a gyerek az aranytól a fülében, engem visszataszit.

Az én lányomnak sem lövettem ki a kórházban, most lesz két éves nagyon csajos,igy szülinapjára kilövetem.

2010. aug. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
57%
Amíg baba a gyerek, addig nem tetszik, amikor már kislány, akkor már tetszik, és ki is fogjuk lövetni majd, de csak pici, alig észrevehető fülbevalója lesz. Bár nincs semmi funkciója, de ha már lánynak született, akkor legyen is lány! Ha nagyobb lesz, akkor is úgy fogom nevelni. Felnőttként sem szeretem azokat a slampos antinőket, akik nem hangsúlyozzák egy picit sem a nőiességüket. És nem arról beszélek, hogy egy nyafka piperkőcöt szeretnék nevelni, aki felnőttként csak kiskosztümben jár és törzsvendég a szépségszalonokban, de azért szeretném, ha adna majd magára. És magasról teszek a fülben lévő akupunktúrás pontokra, asszem a füllyukasztást már sokan túlélték a pontok megzavarása mellett is!
2010. aug. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!