Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hós babánál normális a 37,7...

6 hós babánál normális a 37,7 C fokos testhőmérséklet?

Figyelt kérdés
Délután vettük észre, hogy mintha magasabb lenne a 6 hós babánk testhőmérséklete, 37,7 C fok ig ment fel. Most épp 37,3 de félünk attól, hogy alvás alatt felmegy. Mi az oka ennek? Én jelenleg covidos tesztre várok, meglehet, hogy abban vagyok/voltam. Okozhatja ez esetleg a fogzás vagy másnál is jelentkezett hőemelkedés ebben a korban? Hány fokos láznál kel észbe kapni és vinni ügyeletre?
2020. nov. 27. 19:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
De levonva 37.9?
2020. nov. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Igen... levonva volt annyi. Valamit tényleg összeszedhetett, mert volt néha köhécselési a nyálfélrenyelés miatt, de szerintem most másképp köhincsélt. Jelenleg épp alszik. Ellenben most is hisztivel indult az esténk, sokszor van így. Félek, hogy tényleg a covid miatt van így és nagyon beteg lesz szegénykénk...
2020. nov. 27. 21:37
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Jó kérdező. Mely levegő. Nyugi. Igen simán lehet hogy elkapta tőled bármi bajod is volt. Ez a természet rendje. Sokat lesz meg beteg. Semmi gond. Csillapítsd a lázát és itasd. Ha nem megy lejjebb a laza kuptol vagy nurofen sziruptól egy órán belul, akkor hívd az ügyeletet. Amíg leviszik a szerek, nincs gond. 37,9-et meg nem muszaj csillapítani. Ha nyugos persze lehet. Nyugi. Kemény legények ezek a kisbabak.
2020. nov. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszi a nyugtató szavakat!
2020. nov. 27. 21:57
 15/16 anonim ***** válasza:
Meg annyi, hogy akkor kell feltétlen orvossal konzultálni, ha 3 napnál tartosabban van jelen láz. De reméljük nem lesz. 🙂
2020. nov. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták az ügyeletrn, hogy az ritka hogy a felnőttek nem betegek a gyerek meg igen. Inkább fordítva szokott lenni. A gyerek tünet mentes, es ugy fertőzi a felnőttet (covid )
2020. nov. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!