Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, hogy van 62 és...

Normális, hogy van 62 és 86-os ruhája is a kisfiamnak ami jó rá? Már fogalmam nincs miből hányast vegyek.

Figyelt kérdés

Bodybol Tesco és H&M van 68-as, ami rámegy még. Sőt a H&M-ből 62!!! is. Igaz az ujjuk már inkább csak könyékig ér, de simán jó.

Rugiból pl most növi ki a Tesco 80-ast. Gatyából is most jó rá a 80. De bodybol aztán van minden. Hogy lehet hogy 62-68-as body is rámegy? Rövid lenne a törzse? Az tény, hogy vékony testalkatú gyerek, de en már nem tudom hányas ruhákat vegyek neki, amit nem no ki 2 hét alatt de nem is lóg rajta.

Most nem tudom pontosan hány cm, mert régen mertük már de 1-2 hónapja volt 74 cm körül. 10 hónapos lesz.



2020. nov. 27. 21:52
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Mert ahány helyen veszed, annyi féle méretezés van. Két különböző boltban vásárolt 68-as ruha közül, lehet az egyik nagy még rá, a másik már kicsi. Az én fél évesem, 63 cm és 80-as nadrágot, és 62-es badyt, és 68-as rugit adok rá, mert az a jó :D Nem a számokat kell nézni. Persze van amelyik babának a lába hosszabb, vagy a törzse, de az nem számít, babaként aranytalanok egy kicsit :)
2020. nov. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%
Azért ennyire szerintem nem bonyolult, én legtöbbet a h and m-böl veszem, egy kicsit talán nagyobb, de alapvetően ott megbizhato a méret, mindenhol máshol ehhez a mérethez tartom magam, tehát ha 86 a mérete a h and m-ben, akkor máshol is ezt veszem, kivéve pepco, mert ott minden kisebb. Lányomnak is van olyan felsője, ami 86-os és jó rá, amúgy 104 a mérete, biztos rugalmas az anyaga.
2020. nov. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi is úgy vagyunk hogy pl bodybol jó a 62, rugibol meg már 74 kell.

És igen, nagyban bolt függő is.

2020. nov. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Akkor ha most 80-as a mérete de már van sok ruhája, ha látok valamit ami tetszik inkább 86-ost vegyek? Nyilván univerzalisan hordhato darabot nem kifejezetten telit.
2020. nov. 27. 22:43
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk csak a Scamp es C&A meretaranyos. A h&m nagyobb, a tesco es pepco meg kisebb meretezes. En mar centivel vasarlok,vagy neten lemeretem a hosszat.
2020. nov. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%

Igen inkább 86 ost, és lehet kicsit nagyobb de ha nem annyira lóg rajta akkor tok jó mert esetleg tovább is tudja hordani.

Pepcoba én is mindig nagyobbat veszek, de amúgy inkább rá nezesre vásárolok már.

2020. nov. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

En is h&m-bol rendelem a ruhait. Dragabb, mint a Pepco, de jo az anyaga es megbizhato a meret. Viszont ha azt vesszuk, hogy a Pepcoban mar tobbszor jartam ugy, hogy a 2 merettel nagyobb is kicsi volt, akkor meg nem draga a h&m, amibol egy meretet tobb honapig is hord.

Auchan ruha is kicsit kisebb. En ugy vagyok vele, inkabb legyen nagyobb picit, es logjon rajta (amit tudok, felhajtok), mert abba beleno legfeljebb. A kisebbet meg lehet eltenni a kovetkezo gyereknek.

2020. nov. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Utolso,az a baj a bodyval,hogy ha csonaknyaku,kiesik a valla belole,nem vehetsz sokkal bagyobbat. En kifejezetten kedvelem a pepcot. Mert gombos a nyaka es jo anyag. A h&m vekonyabb es nyulik.
2020. nov. 30. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

7# vagyok

Persze, ez igaz.

Annyit még hozzátennék a válaszomhoz, hogy nem csak a méretét kell megnézni, hanem a ruhák szabását is. A kislányom 62 cm 6 kg. Pl kaptunk olyat, ami 68-as volt, a mellkasnál, karnál tökéletes volt, de már feszült a body a kapcsoknál. De pl a Reserved ruhái is kisebbek, ott meg a felső test szabását találtam szűkebbnek a megszokottnál, pedig nem husis babám van. Ki kell tapasztalni. A Pepconak is tényleg jók a ruhái, csak nagyobbat kell venni, bár még ez sem garancia feltétlenül, mert volt olyan 74-es hosszúujjú rugdalózónk, aminek a lábrésze lógott a gyereken, de a legfelső patentet nem tudtam bekapcsolni. 🤷‍♀️ Szerintem pár db sosem használt ruha árán ki lehet kísérletezni.

2020. nov. 30. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ha a H&M vékony és nyúlik biztos azért jó meg rá 😀 szeretném a H&M-et de nalunk sosincs semmi jó, ami a honlapon, a honlapot meg folyton kifosztják. Legalábbis amit kinezek abból valahogy sosincs méret. De van volt pár ruha onnan és tényleg szépek meg azért bírják a strapat. 🙂 pl nem fakulnak. Amit a piacon vettem nyáron annak teljesen kifakult már a mintája.
2020. nov. 30. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!