Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális az hogy 4hós kisfiamn...

Normális az hogy 4hós kisfiamnak sikerül a megfordulás mindkét irányba. Most meg pár hete semmi?

Figyelt kérdés
Elsőnek hasról fordult hátra,majd rá 2hètre hátról is átfordult. Többször is. Most meg csak oldalra fordul.normális ez?
2014. okt. 10. 13:11
 1/3 anonim ***** válasza:
4 hosan atfordult hatrol hasra ket napig, majd 6 hetig nem fordult meg, 5 hosan hasrol hatra majd megint 2 het szunet. Aztan fogtam es elkezdtem forgatni,mert mar engem is idegesitett, hogy ha tudja miert nem csinalja, ugy megtetszett neki, hogy onnantol kezdve minden nap forgott.
2014. okt. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én picurim is megcsinálta egyszer vagy kétszer, és utána semmi. Nem akartam erőltetni nála semmit, csak szépen a maga tempójában. Aztán rákapott és utána csak gurulva közlekedett. Kinézett magának valamit, és odagurult. Ezt egészen 9 hónapos koráig csinálta, mikor megelégeltem, hogy nem áll neki kúszni és mászni. Akkor már segítettem neki kúszni tanulni. Nincs elkésve. Ha egyszer megcsinálta, akkor már tudja.
2014. okt. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nálunk is hasonló a helyzet. A kisfiam már 3 hónapos kora előtt átfordult a hasáról a hátára, csinálta ezt kb. 1 hónapig, azóta nem hajlandó. Csak fekszik hason és ha elfárad sír. Mi sem értjük a dolgot, de mindenki nyugtat, ne aggódjak, majd újra elkezdi. Úgyhogy várunk, mikor örvendeztet meg bennünket új tudományával.
2014. okt. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!