Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hetes babának mit adhatok...

2 hetes babának mit adhatok inni, tejen kívül. Nagy melegek vannak, nem kellene neki is folyadék? Tápszeresek vagyunk.

Figyelt kérdés
2010. aug. 11. 14:59
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Folyadékkal táplált babának nem kell folyadékpótlás. Ha mégis nagyon akarsz adni neki, akkor pár korty víz maximum.


Én a babámnak csak tejet adok, se teát, se vizet, mégse száradt ki, minden rendben vele.

2010. aug. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
vizet
2010. aug. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nagyon nehezen jön neki a kakija pár napja és arra gondoltam hogy a meleg miatt és szüksége lenne egy kicsi folyadékra, hogy puhább legyen a széklete.
2010. aug. 11. 15:05
 4/10 anonim ***** válasza:
vizet itass vele, a teáktól lehet hogy hasfájós lesz
2010. aug. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, még annyit hozzátennék, hogy a tápszeres babák igenis igénylik a plusz folyadékot amivel a szomjukat olthatják.
2010. aug. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
az én lányom is tápszeres volt,a doki azt mondta,nem kell neki plussz folyadék.Persze azért kináld meg közben,hátha elfogadja.Vizet adj,ne teát.
2010. aug. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A tápszertől is lehet székrekedése,milyet adsz?
2010. aug. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Aptamilt eszünk
2010. aug. 11. 15:27
 9/10 anonim ***** válasza:

Én sem adtam a tápszeres babámnak inni, mert azt mondta a védőnő és az orvos nem kell, elég a tápszerben lévő folyadék.. (Próbáltam, de nem akarta elfogadni) Székrekedése lett, erre azt mondta az orvos,idézem: "kevés folyadékot iszik. Itassam vízzel."

Szóval mindenképp itassad szerintem babavízzel, vagy forralt lehűtött vízzel. Szerintem ne szoktasd rá a teára. Ha nem adsz neki el fogja fogadni a vizet is. Nálunk is megszokta, most már elég sokat iszik.

2010. aug. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekem az orvos ugy mondta hogy a tápszeres babáknak muszáj nyáron a plussz folyadék, legjobb a babavíz, de az én kisfiam azt nem itta meg és szintén szorulásos volt ezért kamillateát ajánlottak. Hippeset ittunk 1 hetes kortól adható.
2010. aug. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!