Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Azt olvastam, hogy nem kellene...

Azt olvastam, hogy nem kellene szénsavasat inni, de jelenleg semmi mást nem tudok meginni, mert minden kijön belőlem. Se víz, se tea, se gyümölcslé. A folyadék fontos, de akkor mit igyak?

Figyelt kérdés
2008. márc. 28. 14:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan igyál szénsavasat, semmi bajotok nem lesz tőle. Arra figyelj, hogy egyszerre keveseket, nehogy felfújódj a szénsavtól, de semmi gáz nem lesz tőle!
2008. márc. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az ember olvas, hall minden félét. Tanácsokat melyre most te is vársz. Hány hetes terhes vagy? Bár ez mellékes mert úgyis olyan válaszokat fogsz kapni hogy igen ártalams a kóla meg hogy tilos....stb.

Én azt mondom hogy azt egyél és igyál ami jól esik és megmarad benned.

Én 16 hétig hánytam és csak a jó hideg kóla a gyömbér üdítő és a vanilia fagyi maradt meg bennem.

A sima teát és a gyümölcslét nem is ajánlom mert savat csinálnak és csak jobban fogsz hányni. Egyél ropit, popcornt. de inni muszály mert különben kiszáradsz és az a babára is veszélyt jelent.

Állítólag a gyömbér tea segít az émelygés és hányás ellen.

Üdv: 24 hetes kismami

2008. márc. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A nagyon hányós időszakban én is csak szénsavas gyömbért tudtam inni, mást kihánytam. (A baba ennek ellenére is jól van) Próbáld szénsavas vízzel hígítani, mert ezek az üdítők főleg a cukor miatt nem jók. Később már tudsz inni ásványvizet.

Kitartás, pár hét, és vége lesz!

2008. márc. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem a szénsavval van a baj, hanem a cukros üdítők káros anyaaival (aszpartám a kólában, satöbbi). De nem lesz semmi baja a bébinek ha időnként megiszol egyet, én is szoktam, ha nagyon kívánom a kólát. Ha gyakran innál, akkor inkább maradj a szódánál.
2008. márc. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is tettem fel ehez hasonló kérdést pár napja a kólával! Én is megnyugtató válszokat kaptam és még egy kicsit utána olvastam! Ne aggódj! Nem lehet gond! Egy ideje semmi más fojadékot nem kívánok csak a kólát! Sokkal jobb a közérzetem, mióta 1-2 pohár kólát megiszok naponta! Nincs semmi bajom és az uh illetve az orvos szerint a babucim is makk egészséges!:-)) 25 hetes kismami
2008. márc. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!