Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1,5 eves kislanynak milyen...

1,5 eves kislanynak milyen ajandekokat vennetek karacsonyra?

Figyelt kérdés
2020. nov. 29. 21:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom kismotort, babát és könyvet fog kapni tőlünk. A családtól még kap majd nagy plüss pónit, egy minikonyhát, ruhákat, könyveket (pl bogyó babóca lapozót, disney hangoskönyvet, ilyesmiket).
2020. nov. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tavaly ennyi idősen kisasztalt kapott kiszékkel, gyurmát, könyveket, tanulókutyust. A nagyszüleitől pedig kiskonyhát fa ételekkel.
2020. nov. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Keresztlányom tavaly ilyen kis konyhát kapott. Az azért jó mert ehhez kapcsolódóan kb bárki tud ezt azt venni. Konzervek, gyümölcsök, tálak stb.
2020. nov. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeret babázni és még nincs neki, akkor játék babakocsi, pólya, etetőszék a babának.

Vagy játék porszívó, kávéfőző vagy valami hasonló háztartási eszközt.

2020. nov. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Nekem ennyi idősen a barbie babák és a pónik voltak little pet shoppal a kedvenceim, persze a játék konyhám mellett

M

Kishúgom nagy kedvence volt a konyha szintén, az orvosi szett sztetoszkóppal meg injekciós tűvel, meg ő kapott olyan festéket ecsettel szivaccsal ami kimosható ruhából illetve ehető

2020. nov. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem pont ennyi idős a lányom. Tőlünk kiskonyhát kap, illetve egy babát, mivel imád anyáskodni az 5 hónapos öccse felett. Anyósomék fa játék kávéfőzőt vettek neki. Az én szüleimtől könyveket kap. Illetve imád rajzolni, szóval kap egy adag vastagabb papírt és filctollat (ő imád azzal rajzolni).
2020. nov. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az én lányom annak idején lányos Mega bloks készletet kapott, egy húzogathatós kiskocsiban voltak a kockák, a gyerek is belefért, szóval eleinte nagyobb sláger volt a kiskocsi mint az építés. Ilyesmi volt, csak rózsaszínben:

[link]


Kisasztalt, kisszéket is kapott és fajátékokat.


Most a kis keresztlányom pont másfél éves, ő tőlünk Aquadoodle rajzszőnyeget kap, szülőktől hintalovat vagy kiskonyhát.

2020. nov. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kicsivel több mint fel éves lesz karácsonykor a lányom. Játékkonyhát kap pár kiegészítővel és varázspallót, elvileg egy babát a dédiktől, ennyiről tudok. Mikulásra Bogyó és Babóca plüsst két könyvvel.
2020. nov. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8 vagyok, értelemszerűen *kicsivel több mint másfél évest akartam írni.
2020. nov. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!