Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kidühöngöd magad ebben a...

Kidühöngöd magad ebben a kérdésben? LÉgyszives?

Figyelt kérdés
olvasgatom a kérdéseket-válaszokat, és egy idő után mindegyik eldurvul, szidják egymást az anyukák. Biztos sokan fáradtak vagyunk, gyereket nevelünk, visszük a háztartást, elfáradunk no. Itt lehet dühöngeni, vagdalkozni,(amig le nem veszik a kérdést...) de a többi kérdésre válaszoljunk legjobb tudásunk szerint, hogy a kérdező segítséget kapjon, ne pedig vagdalkozzunk.
2010. aug. 11. 15:38
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
83%
ez csak azért van mert név nélküli az oldal.Régebben több babás,anyukás oldalon jártam,sehol nem volt ilyen,miért?mert a névtelenség,képtelenség erőt,magabiztosságot,nagyképűséget bátorságot ad.én lehetek névtelenül a JANI.azért van.persze tényleg van olyan kérdés amitől nekem is kinyílik a bicska a zsebembe,de direktbe nem szidok senkit csak azért mást gondol,más a véleménye,másban hisz.tegye,csinálja,a következmények is az övék.
2010. aug. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

off.....a szuszá-n jót nevettem

bocs, én nem dühöngeni jöttem :D

2010. aug. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Linkeljétek már be a b@zi örökbefogadásos kérdést légyszi.
2010. aug. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Na azért az nlc-n is mennek istenes szétcincálások.:)))Ezért költöztünk át-most nem kivételesen a gyerek miatt a többes szám:DDD,hanem a fórumnyi nőszemély miatt-egy zárt oldalra.:)
2010. aug. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
2010. aug. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

nlc???

Bocsi, nem tudom az mi?

2010. aug. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Köszi a linkelést :)
2010. aug. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Szivesen!
2010. aug. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

nlc=nők lapja café

Az egyik leglátogatottabb fórum,főleg a nők és gyerekesek szempontjából.

2010. aug. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Tudnék miket írni és feszültséget levezetni de itt nem lehet mert nem erre való.Persze nem magánéleti dologról hanem azokról akik itt anyáskodnak.
2010. aug. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!