Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kidühöngöd magad ebben a...

Kidühöngöd magad ebben a kérdésben? LÉgyszives?

Figyelt kérdés
olvasgatom a kérdéseket-válaszokat, és egy idő után mindegyik eldurvul, szidják egymást az anyukák. Biztos sokan fáradtak vagyunk, gyereket nevelünk, visszük a háztartást, elfáradunk no. Itt lehet dühöngeni, vagdalkozni,(amig le nem veszik a kérdést...) de a többi kérdésre válaszoljunk legjobb tudásunk szerint, hogy a kérdező segítséget kapjon, ne pedig vagdalkozzunk.
2010. aug. 11. 15:38
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
60%
No, kívánccsi leszek, hány válasz érkezik erre a kérdésre. :D Először valaki dobjon fel egy idegesítő témát, mert egyelőre nincs min hajbakapni. Szerintem meg aki dühöngeni akar, az inkább feküdjön le aludni. :)))) De nagyon jó a kérdés. :)
2010. aug. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
57%

Én nem szoktam dühöngeni ezen az oldalon, ha tudok segítek, a kérdéseimre mindíg jó válaszokat kaptam, konfliktusba nem kerültem senkivel eddig :o)

Általában átlépek a goromba válaszokon, próbálom figyelmen kívül hagyni őket.

Kíváncsi leszek én is hogy a más kérdéseknél dühöngők, most itt is tiszteletüket teszik-e !?

2010. aug. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
69%
Azt b.ssza meg ez nem igaz komolyan. "Nem tudom, hova gondol a gyerek amikor már így is kétszer annyit eszik mint mi ketten" Oda az Istenit, hogy testépítő vagyok, olyan nehéz ezt felfogni k.csög! "Miért csak húst eszik rizzsel? Elkényeztetett büdös kölök" hát mit egyek?! vagy veszel fehérje port? Nem akkor meg kussolj r.banc! Egyszer megölöm anyám! Ez volt az utolsó csepp a pohárba! 80eFt-t hagytak ott abba a roh.dt rendvás tescoban úgy, hogy 1 deka husikát sem vettek nekem. De ugye neki a 130 pitsájának kell a nutella meg az ilyen olyan csoki meg a 40eFt-os nyaklánc ugye!? Én meg d*göljek éhen b*szod? Meg a 30eFt turmixgép! Pofám leszakad. Az unokájának meg egy babaruhát sem képes venni! Anya az ilyen?! Pénzéhes tehén!
2010. aug. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
57%

Én sem szoktam belemencsizni a vitácskákba, de valóban igazad van, mert az elmúlt pár kérdés alatt már hajbakapcsizás lett a fülcsilövetés miatt, a pocaktöltelékecske meg hasonlók miatt.

Én ezeken jót kacagok - bocsánat T/1 személyben, mi jót kacagunk.

Most a meleg örökbefogadásos kérdéshez nézegetek vissza, mert tutti ott is mindjárt robban a bomba.

Na megnézem, hogy nem e kaksiztunk e be addig amíg írtok.

:-)

2010. aug. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
73%
Én most keltem fel alvásból, a kislányom még alszik ;). Úgyhogy szerencsére nyugis vagyok, bár alapból nem szoktam dühöngeni csak úgy, főleg ez nem birka kérdés. Hihihi
2010. aug. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
75%

De ha összehajtom perecbe akkor meg engem csuknak le! Csak szeptemberig... addig kell eltűrnöm ezt a f.szt. Istenem add, hogy túladagolja magát egyszer és belehalna. De az ilyen tudja, hol a határ ugye?! 10 éve kijelentette, hogy nem vagyok a gyereke mert mást akartam nézni a tvbe mint amit ő! Aki többet akar olvasni:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2010. aug. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
:) eddig jó! csőőő Babi néni! Csőőőőő
2010. aug. 11. 15:53
 8/24 anonim ***** válasza:
77%
Egyedül nővérem sajnálom! ÁÁÁÁÁáá kitöröm a nyakát! :@
2010. aug. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
66%
Pofánverem a francia rudammal!
2010. aug. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
34%

ABC tsuduka nai sonnanja dame janai

datte kokoro no oku wa chigau ndyanai

huu szuszá...

2010. aug. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!