Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoktátok úgy érezni, hogy...

Szoktátok úgy érezni, hogy már nem tudtok mit enni adni rosszevő gyereketeknek, hogy az a kicsi amit megeszik az legalább "a legjobb" legyen?

Figyelt kérdés
Lehet, kicsit érthetetlenül fogalmaztam, de aki benne van, az megérti.
2010. aug. 11. 16:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem sürün fordul elő de ma pl. tészta volt tejszines gombamártással és nem izlett neki valamennyit evett belőle és inkább adtam még neki sült csirkét egy kis gyümölccsel hamár a tészta nem izlett neki akkor valami egészségeset egyen...


ha igy értetted hát néha előfordul.

2010. aug. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Sajnos nálunk az utóbbi ez elég sokszor előfordult. Volt hogy semmit nem volt hajlandó megenni legfőképpen a tápszert és az egyéb tejes dolgokat. A joghurt kivételével, azt megette. Volt olyan nap hogy csak joghurtot evett gyümölccsel semmi mást. Ez van. Akkor nagyon ideges voltam és egész nap ezen görcsöltem, de nem lett jobb. Most minek idegeskedjek rajta?? Éhen nem fog halni. Én mindig megkínálom ha nem eszik nem eszik, kész. Majd eszik ha éhes lesz.

2010. aug. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
23%
Húúú, ez nagyon tud bosdzantani ha nem akar enni! De kitartó vagyok, addig megyek utánna míg meg nem eszi! Reggel rakosgatom a felvágottat, vagy virslit, vagy joghurtot a szájába, kenyér fatonat, kiköpi de csak megint bele rakom, legalább pár fakatot egyen! Délben bekötöm az etetőszékbe, mesével lekötöm a figyelmét, játékokkal mondókÁkkal. Este megint kenyér valamivel. Napközben Kis túró rudi tejszelet. Engem már nem érdekel mit, csak egyen! A hasábburgonyát virslit, sajtburgert mindig megesz!
2010. aug. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!