Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik lenne a legjobb megoldá...

Melyik lenne a legjobb megoldás? Szülők, a gyereketeknek melyiket ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Most egy olyan suliba járok,ahol lovasnak tanulok,de nagyon félek a lovaktól.Itt még érettségit se kapok,5-kor kell kelnem,vonattal kb. 15 percre van a sulim.

Vagy:-

Inkább járnátok egy olyan suliba,ami kb. 5 percre van tőletek,érettségit is ad(fodrász),DE!!! sok ott a c*gány.

15L


2010. dec. 21. 10:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Olyan szakra mennék, amit érdekesnek tartok, és lesz@rnám, milyen a környék. Egyébként ha 5 percre van tőletek az iskola, akkor nyilván a ti környéketeken is vannak cigányok (miért kell ezt a szót kicsillagozni? ez egy népcsoport neve).
2010. dec. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
Minek tanulsz lovasnak, ha félsz a lovaktól? Minek mentél egyáltalán abba az iskolába? Lovasnak amúgy sem középiskolában kell tanulni (én is lovagolok, versenyzem is -díjugatás) mégis egy közgazdasági szakközépbe jártam, most meg vendéglátást tanulok főiskolán. Ha meg félsz a lovaktól, felesleges ott tanulnod, nem is értem. Meg miért a szüleid döntik el hová menj? Te életed, neked kell tudni milyen pályát választasz. Fodrásszal se sokat érsz majd, menj inkább valami értelmes gimnáziumba vagy szakközépbe, tedd le az érettségit aztán menj egyetemre/főiskolára, az mellett pedig tudsz OKJ-s szakmákat csinálni.
2010. dec. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem csak lovasnak tudok menni,amúgy meg azért nem megyek másik suliba,mert amikor a felvételit kellett volna írni,én akkor sajnos kórházban vtam. :S És nem engedték hogy újra írjam a pótfelvételit,így sajnos az nélkül maradtam. :// || Amúgy meg pénz és számviteli ügyintézőnek tanultam,csak pokoli nehéz,így otthagytam:S
2010. dec. 21. 11:16
 4/6 anonim ***** válasza:
Hú, azok a cigányok nem az iskolában fognak megenni...
2010. dec. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát..Ha csak ez a két lehetőség van, a 2.-at választanám, de egyikkel sem érsz sokat. Lovasként, aki fél a lovaktól nem tudsz elhelyezkedni, fodrászokból meg már Dunát lehetne rekeszteni...


Miért nem keresel egy 3. verziót? És amúgy lehet nehéz elhinni, de a gimnázium nem a szórakozásról szól. Ne akarj olyan sulit választani, ahol semmit nem kell tanulni és ellóghatod az órákat, mert így nem sokra viszed. Inkább utazz egy kicsit többet, de jó helyen tanulj.

2010. dec. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Esetleg elmennék egy másik városba, lennék koleszos is akár, de olyan helyre nem járnék, ami balhés - akkor sem, ha közel van.
2010. dec. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!