Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Leírnátok mit, mennyit és...

Leírnátok mit, mennyit és mikor eszik az 1 éves babátok minden étkezésre? Elhagytátok már a tápszert?

Figyelt kérdés

Segítség kéne, mert mindenfélét olvasok, és nem tudom eldönteni, mi lenne a jó.

Köszönöm!!!


2020. dec. 2. 07:42
 1/4 anonim ***** válasza:

11 hónapos de azert leírom.


Hajnalban 2 deci tápszer

9 körül gyümölcs abonettel

Ebéd valamilyen főzelék

Délutáni alvás elott kb 180 mili tápszer.

Uzsonna gabonapép gyümölcsel

Vacsi lefekvés elott tápszer.


Én is gondolkodom rajta, kellene e alakítani, de a darabossal még gondunk van. Tápszert kapni fog ameddig elfogadja, akár 2-3 éves koráig is mert tejérzékeny.

2020. dec. 2. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
57%
Elozo vagyok, egyébként a nagylányom 1 évesen már tejet kapott, de már megbántam és a kicsinek ha lehetne se adnék rendszeresen, max alkalmanként.
2020. dec. 2. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Enyem 11 hos,de leirom.

5-6 korul tapszer.

8kor reggeli velem. Rantotta,sonka,sajt,kenyerkocka,kalacs,kifli. Hideg kaja

10 korul gyumolcs.

12-13 ebed. Fozelek,parolt zoldseg,sutotok. Husival daralva. Rakott dolgok,karfiol,brokkoli. Teszta szosszal.

15-16 uzsi. Gyumi tejpeppel vagy keksszel keverve. Ilyenkor neha eszik pogit,kefirt.

18 vacsi ugyanaz mint a reggeli .

19 tapszer.

A tejet nem szabad elhagyni kesobb sem. Junior tejital jon majd helyette,de kerdezd a haziorvost errol.

2020. dec. 2. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

7-fel8 kozott kel, akkor 200 ml tapszer


Fel10 tizorai gyumolcs vagy joghurt vagy a ketto egyutt, vagy kefir kispogival


12-fel13 ebed az nagyon valtozo, foleg h mar egesz ugyesen eszi azt amit mi, ugyh amit en eszel abbol adok neki is


Fel3korul ebred a delutani alvasbol akkor adok neki egy kis zabtejet mert iszonyat keveset iszik es ebbol legalabb egy jo 1,5 decit lehuz igy megdobom ezzel a folyadekfogyasztasat


Fel4kor uzsi ez is eleg valotoz, zabkasat keszitek gyumolccsel, vagy turogomboc, babacsinta, de van higy csak a kezebe nyomok egy banant es azt eszi, most a mandarin a kedvenc ugyh tegnap pl abbol megevett 1 egeszet es az olt az uzsi


Fel7kor vacsora ez mindig hideg kaja kenyer majkremmel v kremsajttal, parizsi vagy virsli, reszelt sajt, zoldseget is szoktam kitenni neki de csak disznek mert soha nem eszi meg hozza se nyul


8kor fekvesnel megeszik kb 200 ml tapszert aztan el is alszik

2020. dec. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!