Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha kimentek ki öltözik / kit...

Ha kimentek ki öltözik / kit öltöztettek előbb? Ti vagy a gyerek?

Figyelt kérdés
2020. dec. 2. 12:30
A kérdező szavazást indított:
Én
Gyerek
66 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Előbb én öltözöm fel, hogy a gyerekre ne melegedjen rá az öltözék,

amíg én piszmogok a kabátommal, táskámmal.

2020. dec. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
57%
Alapszabály, hogy mindig a gyerek öltözik utoljára. Ugyanis a gyerekek nyűgösek lesznek a meleg ruhában.
2020. dec. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
94%

Valahogy a kettő közt,bár nekem még csak egy gyerekem van (10 hós).

Először őt pulcsira, kiscipő.

Aztán magamat pulcsi, cipő, sapka, maszk (kabát még nem).

Aztán ráadom a gyerekre a kabit, sapkát, végül felkapom a kabátom (kb 5mp).

2020. dec. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
74%
Amikor pici volt a lányom, természetesen én öltöztem fel előbb. Most lesz 2 éves, de inkább őt öltöztetem fel előbb (pulcsi, nadrág, zokni), mert mire végzek szét izzadom magamat. XD Az overált vagy kabátot is ő rá adom előbb, mert az sem egy két perces feladat. Utána én is gyorsan felkapom a kabátot, cipőt.
2020. dec. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyjából összekészítem magam, aztán őket, aztán amíg már csak a kabátot, cipőt kell csak felhúznom, azt a fél percet kibírják :) Viszont ha totál felöltözöm, tuti, valami esemény lesz és kergethetem kabátban fél óráig, na meg alapszabály, hogy cipővel már nem járkálunk be.
2020. dec. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
94%

Ő, aztan ha megvan, akkor felkapom a cipőt meg a kabátot olyan 3 mp alatt, annyit kibír, de van hogy már kinyitom az ajtót és hagy menjen előre a teraszon addig játszik a kutyával.

Én rosszul lennék, ha kabátban kellene a gyerekkel piszmognom.

2020. dec. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
89%

Kb. egyszerre.

Felöltözünk nadrág - pulcsiig, ráadom a cipőt, én is felveszem végül a kabát.

2020. dec. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
88%
Kertesház, ennek megfelelően egyszerűbb, gyerek felöltözik, és kirakom a teraszra, üvegajtó, rálátok amíg felveszem a kabátomat.
2020. dec. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
76%
Nálunk tok káosz. Ahogy sikerül. 🤦🏼‍♂️
2020. dec. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
64%
Először én felöltözök, aztán kiviszem a babakocsit az udvarra, visszamegyek felöltöztetni a babámat, aztán őt kiviszem a babakocsiba, majd én is felveszem a cipőt, kabátot és indulhatunk. Ha hazaértünk, amíg alszik, kint marad a babakocsiban, én gyorsan leveszem a cipőt, kabátot, aztán beviszem, berakom a kiságyba és csak kicipzározom a kezeslábast meg leveszem a sapiját és úgy alszik tovább és akkor már én is átöltözöm. 4 hetes lesz a kisbabám
2020. dec. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!