Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hónaposan bukfencezik mit...

15 hónaposan bukfencezik mit tegyek?

Figyelt kérdés
Eszméletlenül tetszik neki teli szájjal csinálja maikor épp eszébe jut akár a betonon az udvarban vagy a metlachin...bárhol viszont mi meg félünk hogy olyan szerencsétlenül érkezik egyszer hogy kitöri a nyakát de nem állhatok mindig ott vele én takaritom a teraszt ő addig rohangál a homokozoba meg a füvön jétszik,labdázik meg akrobatikás mozdulatokkal kiidegel:S:(mit tehetnék hogy ne csinálja ezt?vgy volt már valaki hasonló helyzetben kinőtte a picur?köszi a válaszokat!
2010. aug. 11. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:
miért kell mindenbúől kinevelni????Ez olyan egy orssz emberi tulajdonság,hogy még!Had bukfencezzen kedvére mit zavar az téged???Lehet kiváló artisa válik majd belőle!Erre nem gondoltál még?
2010. aug. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
jézusomm mit kell itt feszkót csinálni...olyan kis nem stabilan csinálja h rosszul esik és eltörik a nyaka erre te nem gondoltál?
2010. aug. 11. 20:03
 3/5 anonim ***** válasza:

Lányom is ezerrel bukfencezik, már 3 hónapja csinálja, hiába szólok rá nem hat, pláne este elalvás előtt jön rá!

Mondjuk én követem mindenhová, házimunkát akkor végzek ha alszik, így mindig a háta mögött vagyok el tudom kapni ha valaminlenne!

2010. aug. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én fiam holnap lesz 15 hónapos.

És már ő is kb két hónapja állandóan mindenhol fejre áll,de szerencsére nem fordul még át nem csinálja meg egyedül a bukfencet csak ha segítünk neki.Szerintem nem nagyon lehet kinevelni belőle.Én ha a kisfiamnak valamit nem engedek akkor csakazért is azt csinálja.Pl evés után rögtön fejre áll.

2010. aug. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"olyan kis nem stabilan csinálja h rosszul esik és eltörik a nyaka erre te nem gondoltál?"


Nem..,mert a kisbabák még hajlékonyak,és nem fog kitörni a nyaka,ezt garantálom!

2010. aug. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!