Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 év körüli gyerekkel mit...

1 év körüli gyerekkel mit csináltok, mit játszotok egész nap?

Figyelt kérdés

11 hónapos ikerpárom olyan jól lefoglalja magát, hogy olyan, mintha nem is lenne rám szükségük. Ott vagyok velük a szobában, néha odajönnek, de inkább elvannak a maguk kis világában. Viszont ettől néha lelkiismeret furdalásom van. Mit lehet velük játszani?

Köszönöm a tippeket.


2020. dec. 9. 11:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez szerintem hasznos video:

[link]

2020. dec. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
En tudom, mit tennek, ugrandoznek oromomben, megfoznem nyugodtan az ebedet, aztan leulnek olvasni, es toltodnek, mert ez lehet, hogy nem lesz mindig igy (ha megis, akkor tovabb orulnek neki, es nem zavarnam meg oket).
2020. dec. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon örülnék. Nekem 1 évesek az ikrek, mostanában állandóan rajtam csimpáznak. Mi mondókázunk, mutatom mi micsoda, mesekönyvet nézünk. Forma bedobót tanuljuk, labdázunk ilyesmi.
2020. dec. 10. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!