Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik pelus jött be nektek...

Melyik pelus jött be nektek éjjelre?

Figyelt kérdés

Eddig nekünk az jött be, hogy a nappali méretnél egyel nagyobb. De már nem jön be.

10 hónapos. 8 kg. Viszont nem pici gyerek, hosszú. 4-es pelus jó rá nappal. Éjjelre azonban az 5-os Pampers premium care, libero (sima nem a touch) és az aldis is befuccsolt. 😒 minden reggelre tocsog a pisiben a gyerek. (Tesco és Lidl pelus nem jöhet szoba, mert nem marad rajtuk a légzésfigyelő)

Fiú, ami szerintem csak azért lényeges, mert azt vettem észre nincs kihasználva a pelus kapacitása. Maga alatt és hátrafelé szinte száraz a pelus elől meg teljesen a derekáig full puffadt, majd szét durran. A kukijat mindig lefelé igazítom, mikor bepelenkázom,szóval nem az a baj.

Esetleg lehet hogy a nadrág pelus jobb lenne? Nem tudom már.



2020. dec. 10. 00:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
63%
Pufies.
2020. dec. 10. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
54%

Dm saját márkás pelusa, málunk nagy ívben verte a Liberot, a Pampers PC-t, a Huggiest ( ami, szerintem mellé rettentően büdös is.)


Egyszer-egyszer kipróbáltuk a Tesco és a Lidl saját márkáit is, de nekünk, minősíthetetlenek voltak.

A Lidlstől kipattogott a lányom, a Tescos, szinte szétfoszlott a kezemben.

2020. dec. 10. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
77%
Nálunk is csak a dm babylove vált be.
2020. dec. 10. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
48%
3as vagyok, a nadragpelusbol nálunk mindig kifolyt a kaka.
2020. dec. 10. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
65%
Pampers Pants. Fél éves kora óta
2020. dec. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
45%

Ugyanez a problémám, csak ahol élek, még dm sincs...

Pedig sok jót hallok róla. Ami nem annyira gáz az a kék zacskós Aldi 4es. Van zöld zacsis, de az okádék, pedig az az ultradry.

A pampers bugyipelenkája nekünk a talán nem annyira rossz mint a többi kategória volt.

2020. dec. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
29%
Nekem nem kell pelus így semelyik. A lányomra a babylove pelust adom, az vált be.
2020. dec. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
58%
Nálunk a pampers vált be, zöld színű. Szerintem a bugyipelus biztosan nem fog bejönni, mert az kevesebbet szív fel.
2020. dec. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A lepontozast nem ertem, de akkor a dm-ben mindenképp futok egy kort. 🙂
2020. dec. 10. 08:59
 10/14 anonim ***** válasza:
56%
Sosem váltak be a drágább, márkásabb pelusok,így mégegy szavazat a baby love-ra
2020. dec. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!