Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1,5 hónapos babám "szürcsög"...

1,5 hónapos babám "szürcsög" de nem jön az orrából semmi?

Figyelt kérdés
Kézi orrszívónk van de csak minimális váladék jön neki. Nincs megfázva meg ilyesmi, arra gondoltam, hogy a fűtés miatt túl száraz lenne a levegő.
2020. dec. 12. 16:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azzal a vacakkal semmit nem lehet leszivni sajna. De lehet ettol emg megfazva h nem jön ki a váladék. Nem tudom ulyen picinel nit szabad használni viszont.
2020. dec. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Párologtatót használtok?Elektromosat.
2020. dec. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én gyerekemnek is így van, én fujtam be neki sós orrspray-t és rá nem sokkal kijott neki beszaradtabb takony. Valószínűleg a futestol kiszárad az orra éjszaka .
2020. dec. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha nincs megfázva akkor hagyd békén. Nagyon sok baba szörcsög az első kb fél évben. Teljesen normális és nincs vele teendő.

A garat még nem úgy működik ahogy kéne, rendeződik magától.

2020. dec. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekünk reflux miatt volt

Vissza áramlott a tápszer a garatba,és azért adott ki olyan szortyogo,hörgő hangot

Orrszivásra nem mult el

3 dokinál voltunk vele...majd a 4.állapította meg

Tápszerét kellett Milumil Ar tápszerrel sűriteni,és Gastrotuss babyt adtunk neki

2020. dec. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!