Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan, akinek parkettán,...

Van olyan, akinek parkettán, járólapon tanult meg mászni a gyermeke?

Figyelt kérdés
Nálunk nincs szőnyeg ( padlófűtés van). Kicsit csúszósak a felületek. Fiam 10 hónapos, és még mindig csak kúszik, a lábait nem is nagyon használja. Lehet emiatt van, vagy ez nem gond? Van akinél hasonló körülmények közt tanult meg négykézlábazni a gyereke?
2020. dec. 14. 20:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%
Nekem a lányom parkettán tanult meg. 10 hós volt.
2020. dec. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
84%
Nálunk van parketta, szőnyeg, járólap is, mindenhol ugyanolyan intenzitással gyakorolt, mielőtt elindult, egyáltalán nem csúszik, nadrágban sem.
2020. dec. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
84%
Nálunk a szobákon kivül csak járólap van, a lányom amúgy is lassabban fejlődött, mint a többi baba, de intenzíven mászott rajt, úgyanugy mint a szobákban ahol laminált van. Egyébként mindig aggódtam, mert nem volt padlófűtés, tök hideg volt télen a járólap, csomót üldögélt is rajt (még véletlenül sem a játszószőnyegen ami meleg volt és szigetelt), de szerencsére sosem volt tőle baja/betegség.
2020. dec. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
81%
De egyébként ha kúszás közben se használja a lábát, meg kéne nézetni. Az én lányom úgy kúszott hogy rendesen tolta fel maga mellett a lábait is.
2020. dec. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
42%
Lehet kapni a babák térdére ilyen csúszásgátló “térdvédőt” olyan anyagból mint pl a csúszás mentes zoknik, nekünk bevált.
2020. dec. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
86%
Az enyém is nagyon későn 11 hónaposan kezdett el mászni. Én is sokáig a csúszós padlóra fogtam de aztán mikor végre elkezdett akkor érdekes módon nem zavarta a csúszás úgyhogy szerintem nem függ össze . Én amúgy elvittem megnézetni orvoshoz, mert már úgy éreztem el lehet maradva , ekeht téged is megnyugtatna
2020. dec. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Csak járólap és laminált van a lakásban. Nincs szőnyegünk. 6 hónaposan kúszott, 8 honaposan kezdett mászni és kapaszkodva lépegetni.
2020. dec. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen

Ráadásul padlófűtés nélkül.


Az àtlagnàl hamarabb indultak meg a gyerekeim mászni

2020. dec. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekszobákban szőnyeg, a nappaliban kő, a hálóban laminált padló van. 2 gyerekem 7 hónaposan, a másik 2 11 hónaposan kezdett mászni, mindannyian ugyanolyan intenzitással a különböző felületeken.
2020. dec. 15. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Gyerekszobában laminált van a lakás más helységeiben pedig járólap. A laminálton tanult meg mert a járólap kicsit csúszott. Most lecseréltük csúszásgátlósra remélem a kicsinek ez már jobb lesz. Barátnőmé a karámban tanult meg mászni ott szőnyeg van alatta. De parketta a biztosabb.
2020. dec. 15. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!