Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért okolhat engem folyamatos...

Miért okolhat engem folyamatosan? A családja is ellenem van, és azzal fenyeget, hogy elpereli tőlem a gyereket!

Figyelt kérdés
19 éves vagyok. A volt barátommal 4 és fél évig voltam együtt, ő volt nekem az egyetlen, és az első. De mindenben. Aztán szakítottunk, utána még egy éjszakát együtt voltunk. Akkor teherbe estem,és most van egy 5 hónapos fiúnk. Eleinte járt látogatni, majdnem minden nap. Utána össze jött egy lánnyal, és ezek a látogatások úgymond egy heti egy kettőre csökkentek.Most meg már ha nem hívom, akkor egyáltalán nem jön. Amikor meg eszébe jut, akkor engem okol, hogy nem írtam vagy üzentem neki, hogy látogatós nap van. Most meg a baba beteg lett, és kórházban is voltunk. Akkor oda bejött,barátnőstül és családostul, ahol én tök egyedül voltam a babával. (Fel lettünk küldve pestre). Ott meg mindenki engem okolt, hogy a kisfiú beteg lett. Az anyja kiabált velem, hogy majd elpereltetik tőlem a babát, és mennyivel jobb lesz ha majd ő neveli. Igazából nem nagyon szóltam semmit, hiszen hiába is tettem volna, ha mindenki ellenem volt, úgyse hagynám hogy ez történjen. Amikor hazaengedtek mondtam anyámnak, és mondta hogy őt is felkerestem a volt barátom anyja, és neki is mondta hogy ügyvédet fogadott, meg hogy elveszik tőlem a babát. Megtehetik? Nem érzem magam rossz anyának, hiszen segítségem is sok van. Mit tehetek? Előre is köszi!
2010. aug. 12. 16:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha a babának megvan mindene (alapvető és tényleg szükséges dolgokra gondoltam), nyugodt, kiegyensúlyozott baba, jó környezetben...igazából nem nagyon tehetnek semmit. Gondatlanságodból lett beteg? Nem hiszem...a gyerekek betegek...attól még nem veszik el az anyjuktól ne félj.

Hülye bunkók....fenyegetni akarnak, kikészíteni.....nevesd ki őket! Szánalmas, hogy mire képesek...inkább a kisfiát nevelné meg, ha csinál egy gyereket akkor fel is kell nevelni nem csak látogatni...ha nincs barátnőm...vagy nincs jobb dolgunk. Undorító!


TE MEG EGY ÜGYES ANYUKA VAGY!!!!! NEM TUDJÁK ELVENNI TŐLED A GYEREKET!!!!

2010. aug. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem gondatlanság volt...csak nehezebben vette kicsit a levegőt...még amikor kisebb volt elvittem itthon, csak azt mondták hogy szerintük semmi baja nincsen. Utána elvittem máshova, ahonnan felküldtek pestre. De nem voltunk olyan vészesen sok ideig, és már nincs semmi baja...mosolygós kis hisztis:)...Biztosan nem hagynám hogy elvegyék...mondjuk a családom is mellettem áll, de a baba nem szenved semmiben sem hiányt!Köszönöm a választ!
2010. aug. 12. 16:28
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem fogják tudni elvenni, ha semmi komoly indokuk nincs, ne aggódj! Ne hagyd magad fenyegetni és csak vigyázz a babádra!!!
2010. aug. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nagyon komoly és megalapozott indokkal tudják csak az anyától elvenni a gyerekét,úgyh ne aggódj.Lehet,h valóban megpróbálják,akkor egy hosszú és gusztustalan eljárásra van kilátásod-ha elég gátlástalan ügyvédet találnak,akkor mindent elő fognak ásni,ha nincs mit,ki fognak találni-,de ne hagyd magad,ne süllyedj az ő szintjükre,ne foglalkozz velük.Tedd hivatalossá a kapcsolatot:esetleg minden hónap elején ajánlott levélben jelezd a látogatások napját,nehogy azt mondják,direkt tiltod a gyereket.

Gyerektartást kapsz rendesen és rendszeresen?

2010. aug. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Azt fizeti rendszeresen...De nem fogom magam hagyni:)...

A baba nálam marad(:

2010. aug. 12. 18:19
 6/7 anonim ***** válasza:
Az ajánlott levélben jelzés tényleg jó ötlet, lássák, h. Te nyitott vagy a látogatásokra, támogatod, h. jöjjön az apa. Ha per lesz belőle, ki fognak menni családlátogatásra, készülj fel rá. Legyél nagyon kedves velük (tudom, h. ez nehéz ilyen bunkókkal), a tárgyaláson is beszélj a legkifinomultabban. Biztosan nem veszik el tőled, nem tehetik! Ne izgulj, magukat rövidítik meg az ügyvédi költséggel! Neveld tovább szépen a gyermekedet, ahogy eddig, nem lesz semmi baj! Jó babázást!
2010. aug. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Na az ilyen h*lye b*nk*val nem kell törödni!!

Figyelj, a lényeg az hogy soha ne veszítsd el az irányítást, érezzék hogy nem hagyod magad! Hogy kiállsz magad ésa gyermeked mellett!!! Az apja meg szégyellje magát, még te emlékeztesd hogy meg kéne látogatni a gyerekét!!!!!!!!!!! az ilyennek egy marha nagy balegyenes kéne!!!!!!!! Próbáld meg hogy nem keresed mondjuk először 2 hétig, aztán küldj neki egy mmst a babáról! Felirat:apa miért jössz hozzám? ha meg cirkuszol állj ki magatokért!!! kérdezd meg a bnőjét, hogy szerinte ha együtt maradnak, és lesz gyerek milyen apjuk lesz ha az elsővel ilyen? ha meg már normálisan tudtok beszélgetni akkor válasszatok ki 2-3 napot, amikor az apa eljön-csak az apa- és csak veletek van!!!!!!!!

Ez fontos lesz hogy agyerek megszokja a rendszerességet és az apját is!!!!!

Ne feledd állj ki magatokért, más nem fogja megtenni!!!!!!

2010. aug. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!