Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Egy hete elköltöztem anyukámho...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hete elköltöztem anyukámhoz a gyerekemmel, jövő héten adom be a válókeresetet, de a férjem folyamatosan zaklat, fenyeget engem is és az új barátomat is. Teljesen megőrült. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A gyerekkel fenyegetőzik, két napja meg is vert és elvette a telefonomat. Mit lehet tenni, hogy békénhagyjon mindenkit?
2009. márc. 1. 12:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A verés után el kellett volna menned látleletet vetetni és szépen feljelenteni a rendőrségen. Ezt amúgy még most sem késő megtenned.
2009. márc. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Itt segítenek.

[link]

NANE (Nők a Nőkért Együtt az Erőszak Ellen) Egyesület

Bántalmazott nők és gyerekek segélyvonala: 06-80-505-101 (este 6 és 10 között)

2009. márc. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Amit ide leirtal, ird le a valokeresetedbe is, vagy irjal kulon a birosagnak, a gyerek es a te vedelmed erdekeben, ird meg, nem vagytok igy biztonsagban. A rendorsegen azonnal jelentsd be, mert minel inkabb tudja, hogy felsz tole, annal jobban megbosszul, es sarokba szorit teged.

A gyereket oda ne add neki, mert azt is biztos megveri!!!

2009. márc. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A gyereket nem bántja, most éppen próbálja magához édesgetni. Engem azzal fenyeget, hogy elveszi tőlem. Különben nemrég tudtam meg, hogy büntetett előéletű. Lehet esélye arra, hogy neki ítéljék?
2009. márc. 1. 16:56
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem fogják neki ítélni a gyereket, ebben majdnem biztos lehetsz. Ha büntetett előéletű, akkor pláne nem.

Hívd fel a NANE egyesületet (telefonszámuk elérhető idő fent), ott jogi tanácsot is kaphatsz! Pont ilyen helyzetben levő nőknek segítenek, mint Te, akiket bántalmaz a (volt) partnerük! Ha nem száll le Rólad a férjed, még azt is el lehet intézni, hogy ideiglenesen egy anyaotthonban szállj meg, amit nem fog tudni, hol van.

A hívás semmire nem kötelez, a vonal mésik végén egy szakképzett segítő van, akihez bizalommal fordulhatsz! Csak rajta, egy próbát megér!

2009. márc. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!