Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem érzitek néha úgy, hogy...

Nem érzitek néha úgy, hogy kicsit visszafelé "halad" a gyereketek?

Figyelt kérdés
Pl.: elkezdte egyedül kanalazni az adagját, most etetni kell. Vagy elaludt egyedül mesenézés közbe, most babakocsiba hajlandó aludni
2020. dec. 20. 21:33
 1/3 anonim ***** válasza:
35%
Elalszik mesére? Miért a babák kategóriában van a kérdés?
2020. dec. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ahogy olvasgattam,elég vegyesen van ebbe a kategóriába az életkor. Amúgy 2 éves
2020. dec. 20. 21:38
 3/3 anonim ***** válasza:
80%
Mi az egyik szobát lomtárnak használjuk, oda lett beállítva kb fél éve a sportkocsi, nem csuktam össze meg semmi csak otthagytam.Erre valamelyik nap beszökött és belemászott a kocsiba, hogy ő azzal akar a boltba jönni és toljam el benne:D 3 éves.De ez volt az egyetlen ilyen ,,kirívó" eset.Pici baba kora óta nagyon sietett önállósodni úgyhogy igazából meglepne ha ebből engedne.2 évesen még megengedheti magának, hogy néha baba legyen ha épp az akar lenni:) De azért törekedj arra, hogy ne engedj minden kis hóbortjának.:)
2020. dec. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!